Contact us here
Sağlık ve wellness

Diş hekimi koltukları

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Diş hekimi koltukları

Diş hekimi koltukları için düşük gürültülü aktüatör sistemleri

Dünya nüfusunun yapısı değişmektedir. Genel olarak global nüfus yaşlanmakta ve kötü yaşam tarzı tercihleri nedeniyle obezite artmaktadır. Diş hekimleri için bu trendler, daha fazla konfor ve işlevsellik sağlayabilecek yeni ekipmanlara ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır. LINAK elektrikli aktüatörleri ile ihtiyacınız olan kolay kullanımlı ve güvenilir hareket sistemlerini oluşturabilirsiniz. Bu sistemler birçok avantajı da beraberinde getirmektedir:

  • Kolayca monte edilebilen, düşük gürültülü sistemler
  • Servis verilerinin okunması ve bakım gereksiniminin en aza indirilmesi
  • Uluslararası bir iş ortağının sağladığı yerel destek

Konforlu bir koltuk, bir diş hekimi olarak, kendilerini rahat hissetmekte zorlanan hastalarınıza sunabileceğiniz en temel olanaklardan biridir. Diş hekimi koltuklarında ayarlama, genellikle birçok aktüatörün yer aldığı karmaşık bir sistemde koordineli hareket gerektirmektedir. Öncelikle hasta konforunun sağlanması önemlidir. Daha sonra yükseklik ayarı ile diş hekimi ve asistanları için ergonominin iyileştirilmesi gerekmektedir. LINAK aktüatör sistemleri, bunlarını tümünü sağlayabilmektedir.

Kolayca monte edilebilen düşük gürültülü aktüatörler
LINAK aktüatörler, kompakt tasarımları ve çok az sayıdaki kablosu ve kordonu ile her yere kolayca takılabilmektedir. Kapsamlı ürün serisindeki tüm ürünler birbiriyle uyumlu olduğundan, müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu diş hekimi koltuklarını oluşturmak için çok sayıda seçeneğe sahip olursunuz. Ayrıca, aktüatörler düşük gürültülü biçimde çalışmaktadır ve diğer kontrol üniteleriyle birlikte diş hekimi koltuğu için mükemmel hareket koordinasyonunu sağlamaktadır.

Sistem, servis gereksinimini en aza indirmek için durum verileri sağlar
LINAK,
SDT (Service Data Tool) yazılımlı aktüatör sistemleri sunmaktadır. Bu yazılım, herhangi bir arıza oluşmadan önce servis gereksinimini belirlemek için servis verilerinin okunmasına olanak tanımaktadır. LINAK sistemlerinin servisi, çalışılamayan sürenin en aza indirilmesi kolay ve hızlı biçimde yapılabilmektedir. Bu sayede servis çalışmaları, çalışma saatlerinin dışında da gerçekleştirilebilmektedir. Bununla birlikte, LINAK’ın tüm ürünlerine uyguladığı kapsamlı testler, ürünlerinin uzun hizmet ömrüne sahip olmasını sağlamakta ve plansız bakım gereksinimini en aza indirmektedir.

Yerel pazar bilgisine sahip uluslararası iş ortağı
LINAK olarak, 30 yılı aşkın süredir elektrikli aktüatör sistemleri geliştirmekteyiz. Müşterilerimize, teknoloji konusunda danışmanlık yapmaktayız. Ayrıca, onları dünyanın çeşitli yerlerindeki iştiraklerimiz ve temsilciliklerimizle pazar ve uygulama konusundaki engin bilgilerimizle desteklemekteyiz. Avrupa, Asya ve ABD’deki üretim faaliyetlerimiz sayesinde yedek parçalara kolayca ulaşılabilmektedir.  

Ayrıntıları göster
LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir play-icon

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LC3; sessizdir, güçlüdür ve ameliyat masaları, ameliyat sandalyeleri ve röntgen ekipmanları gibi gelişmiş tıbbi uygulamaların daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now