Contact us here
Pergola & Tente

Pergola tasarlama

LINAK elektrikli aktüatörler, terasta veya kafede, kendiniz ve konuklarınız için ayarlanabilir ve otomatik güneşten korunma sistemleri oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Pergolalar

Pergolalar için aktüatör çözümleri

İşyerindeki stres ve maksimum verimlilik taleplerinin artmasına paralel olarak, iş dışında kaliteli dinlenme zamanına talebi de artmaktadır. Pergolanızı ayarlamak ve gölge alan sağlamak için elektrikli lineer aktüatörlerin kullanılması birçok avantajı beraberinde getirmektedir:

  • Temiz ve çevre dostu
  • Kolay montaj ve bakım gerektirmeyen yapı
  • Zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılığı test edilmiş sistemler

Gölge alan oluşturmak ya da yağmura karşı koruma sağlamak için pergolanın ayarlanması seçeneği, açık havadaki yaşam alanınıza değer katar. LINAK aktüatör sistemleri, hem bireysel kullanıcılar hem de restoran ve kafe sahipleri için ideal pergola çözümüne katkıda bulunmaktadır.

Temizlik ve düşük enerji tüketimi
Elektrikli aktüatörler, yağ ya da egzoz gazı çıkarmazlar. Neredeyse sessiz çalışmalarından dolayı konukları rahatsız etmezler. LINAK akütatörleri, düşük enerji tüketimleri sayesinde mümkün olan en az CO₂ ayakizine sahiptirler.

Arkanıza yaslanın ve bakımı unutun
Tamamen elektrikli bir çözümde, hortum, pompa ya da kompresör kullanılmaz. Bu durum periyodik bakım gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. Aktüatörlerin genellikle ulaşılması zor yerlerde bulunduğu düşünülürse, bu etkileyici bir avantajdır. LINAK aktüatörleri, yalnızca, elektrik ve kontrol sistemine bağlantı sağlayan veri kablolarına ihtiyaç duymaktadırlar. Sadece bu kadar! Bu sayede çok kolay monte edilirler ve otomatik ya da uzaktan kumandalı, neredeyse her türlü güneş kırıcı sisteme takılabilirler.

Uzun kullanım ömrü sağlayan dayanıklılık
LINAK aktüatörleri, dayanıklılıklarını garanti etmek için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadırlar. Bu sayede uzun kullanım ömrü sağlamanın yanı sıra, her türlü hava koşulunda güvenilir performans sergilemektedirler. Düşük voltajlı çalışma sistemli LINAK aktüatörlerin kullanıldığı çözümler, teknisyenler ve pergolada oturan konuklar için çok daha güvenlidir.

Ayrıntıları göster
Bluetooth sistem çözümü

Dosyalar

Pergola çözümleri

Pergolalar, güneşli günlerde gölge sağlar. LINAK’ın sunduğu çözümler ile pergolalı gölgelendirme sistemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kontrol edilebileceğini keşfedin.

Panjur çözümleri

Binalara panjur sistemleri entegre edildiği takdirde, kapalı alanlarda daha iyi bir iklim sağlamak ve enerji tüketimini düşürmek amacıyla ışık ve sıcaklık girişi kolayca kontrol edilebilir.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Güneş kırıcı sistemler

LINAK aktüatörleri, pergolaların ve panjurların ayarlanmasını sağlayarak binalarda enerji tüketiminin azaltılmasına yardımcı olmakta ve iç mekanik iklim kontrolünü iyileştirmektedir.

Ayrıntıları göster

Pergolalarla ilgili videolar

Pergolalarda kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazlasını öğrenin. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now