Contact us here
Mutfaklar

Mutfak dolapları

LINAK aktüatörleri, çok işlevli mutfak adalarında raf ünitelerinin kaldırılmasına ve indirilmesine yardımcı olmaktadır.

Mutfak - dolap

Aktüatör çözümleri ile akıllı mutfak dolapları tasarlayın

Modern evlerde mutfaklar ve oturma alanları birleşmektedir. İnsanlar yemek pişirirken ve hazırlarken giderek daha fazla sosyalleşmek istemektedir. Bu durum da mutfak tasarımcılarının farklı tasarımlar sunmasını gerektirmektedir. İşlevsellik ve alan kullanımı, önemli hususlardır. LINAK aktüatör ve kolon sistemleri, mutfaklarınız için akıllı dolap çözümleri oluşturmanıza yardımcı olmanın yanı sıra birçok başka avantajı beraberinde getirmektedir.

  • Tasarımınıza kolayca entegre edilebilir
  • Benzersiz çözümler oluşturmak için güvenilir ve zarif sistemler
  • Kapsamlı pazar bilgisine sahip uluslararası iş ortağı

Akıllı yaşam, elinizdeki olanaklardan en iyi şekilde yararlanmaktır. Mutfaklarda alan kullanımının optimizasyonu, bu trendin önemli parçalarından biridir. Kullanmadığınız eşyaların, mutfak adalarının içinde yer alan raflara gizlenmesi, bu fikirlerden sadece biri olarak kabul edilebilir. LINAK elektrikli aktüatör sistemleri, sizin fikriniz ne olursa olsun ‘akıllı yaşam’ konusunda istediğinizi sağlamakta ve mutfak dolabı uygulamanızdaki boş alanları en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Tasarımınızdan ödün vermeden raflara hareket kazandırın
Kompakt LINAK ürün tasarımı, genel mutfak tasarımınızdan ödün vermeden uygulamanıza hareket olanağı kazandırmanıza yardımcı olmaktadır. Geniş ürün portföyümüz, sayesinde her türlü fikir, istek ya da ihtiyaca uygun bir çözüm oluşturmanıza olanak sağlamaktadır.

Benzersiz çözümler için denenmiş ve test edilmiş aktüatörlere ve kolonlara güvenin
Tüm ürünler, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler, uzun hizmet ömrünün yanı sıra, en az bakım gereksinimini sağlamak için yapılmaktadır. Dayanıklılık, kusursuz ve düşük gürültü seviyesine sahip hareket olanağının yanı sıra kolay anlaşılır kumandalar, dolap uygulamanız için size benzersiz bir çözüm sunmaktadır.

Engin deneyime sahip uluslararası bir iş ortağı ile çalışmanın avantajlarından yararlanın
LINAK, 30 yılı aşkın süredir gelişmiş elektrikli aktüatör sistemleri geliştirmektedir. Dünyanın her yerinde bulunan iştiraklerimiz ve temsilciliklerimiz ve Avrupa, Asya ve ABD’de otomasyonlu üretim tesislerimiz sayesinde, size pazarınızla ilgili detaylı bilgiler sağlamaktayız. Ayrıca her zaman sizi dinleyerek, çözümlerimizi geliştirmek için çabalamaktayız.

Ayrıntıları göster
Mutfak dolabı için sistemler

Dosyalar

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Mutfağa hareket getirin

İster işte olalım ister evde, günlük faaliyetlerimizin tümünde vücudumuzu sağlıklı bir pozisyonda tutmamız son derece önemlidir. Bu nedenle LINAK, yüksekliği ayarlanabilir mutfaklar için Baselift sistemini geliştirdi.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Mutfaklar için çözümler

LINAK aktüatör sistemleri, modern mutfaklarda yüksekliği ayarlanabilir tezgahlar ve masaların yanı sıra davlumbazların ve rafların hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Mutfak dolaplarına yönelik sistemler

Modern mutfaklarda, dolap alanının en iyi şekilde kullanılmasına yönelik talepler, yaratıcı çözümler gerektirmektedir. LINAK, ayarlanabilir dolap uygulamaları için birçok yenilikçi sistem çözümü sunmaktadır. Bu sistemler, düşük gürültü seviyesine sahip kolonlar, motor yuvalı kolonlar ya da dış profilsiz aktüatörlerden oluşmaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now