Contact us here
İnşaat

İnşaat sektörü çözümleri

LINAK elektrikli aktüatörleri, inşaat makinelerinde kaputun güvenle kaldırılmasının yanı sıra, basamakların, koltukların ve direksiyon simitlerinin ergonomik biçimde ayarlanmasına olanak tanımaktadır.

İnşaat makinelerinde elektrikli aktüatörler

Ağır iş makinelerini kullanırken dayanıklılık ve güvenilirlik en önemli konulardır. Malzemelerin ve uygulamaların, aşırı zorlu ortamlarda kesintisiz biçimde çalışması ve her zaman personelin güvenliğinin sağlanması gerekmektedir. Denenmiş ve test edilmiş aktüatör çözümlerini kullanarak aşağıdakileri sunabilirsiniz:

  • Güvenli ve kapsamlı testlere tabi tutulmuş çözümler
  • Akıllı aktüatörlerle daha fazla ergonomi
  • Kolay monte edilebilen, düşük maliyetli ve bakım gerektirmeyen çözümler

İster ağır hizmet tipi bir tekerlekli yükleyicinin kaputunu kaldırmak isterseniz büyük ataşmanlar takmak istiyor olun, güvenlik çok önemlidir. İnşaat işçileri için güvenliğin yanı sıra daha iyi ergonomi de büyük önem taşımaktadır. LINAK, modern makinelerin taleplerini karşılayan aktüatör çözümleri tasarlamada uzun yıllara dayanan deneyimlere sahiptir. Bu durum müşterilerin, rekabette bir adım öne geçmesine yardımcı olmaktadır.

Denenmiş ve test edilmiş aktüatörlerle güvenliği artırın
LINAK, yıllar boyunca elde ettiği deneyimlerle kapsamlı bir dayanıklılık test programı geliştirdi. Aşırı sıcaklık dalgalanmalarından, darbe, titreşim ve elektrik radyasyonuna karşı dirence kadar her türlü duruma karşı testler yapılır ve tüm aktüatör ürünlerinin piyasaya sürülmeden önce bu testlerden geçmesi gerekmektedir. Bu testler, güvenilirliği artırmak ve inşaat işçilerinin güvenliğini sağlamak için yapılmaktadır.

Geri bildirim ve akıllı hareketin avantajlarından yararlanın
LINAK aktüatörleri akıllıdır. Yani kilitleme bilgilerini, konum verilerini ve diğer BUS iletişimi verilerini mevcut kontrol sistemine göndererek sürücünün, kontrol panelinden araçları ve kaputu izlemesine ve ayarlamasına olanak tanımaktadır. Tüm çözümler, neredeyse her türlü kontrol sistemine kolayca entegre edilebilmektedir.

Bakım gerektirmeyen, uygun maliyetli çözümler kullanın
Elektrikli aktüatör çözümlerinde hortumlar, pompalar ya da kompresörler bulunmaz. Yani arızalanmaya açık noktaları olmadığından, bakım gereksinimini ortadan kaldırır ve olası yağ dökülmelerini önler. LINAK aktüatörlerinin çalışması için sadece bir elektrik kablosu ve motor kontrol ünitesine bağlanan bir veri kablosu yeterlidir. Bu daha kompakt ve daha kolay monte edilebilen çözüm, düşük enerji tüketimine ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

İnşaat çözümleri

LINAK aktüatörleri, ağır iş ve inşaat makinelerinde bile olmak üzere, zorlu çalışma koşullarında yüksek performans sunar.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now