Contact us here
Hastanede tedavi

Kan bağışı koltuğu

Kan bağışı koltukları, hassas ayarlanabilir ve esnek olabilmelidir. LINAK aktüatör sistemleri, size tasarımda yüksek esneklik ve özgürlük kazandırır. Optimum hareket, işlevsellik ve güvenlik için tıbbi koltuk çözümünüzü özelleştirmeniz yeterlidir.

Kan bağışı koltukları için sistem çözümleri

Kan bağışı koltukları için sistem çözümleri

Her türlü kan bağışı koltuğu, kan alınırken optimize edilmiş konfor ve güvenlik sunabilmelidir. Aynı zamanda sağlık personeli için ideal ergonomik çalışma koşulları sağlamalıdır. Kan bağışı koltukları, elektrikli aktüatörlü hareket seçenekleri ve fonksiyonları ile donatıldığında yüksek kaliteli bir hizmet verebilir. LINAK®; yüksekliğin, sırtlığın ve bacak desteğinin aynı anda ayarlanabilmesini sağlar. Hassas ve güçlü elektrikli aktüatör sistemleri, sundukları ideal çalışma yüksekliği ve kolay oturma/kalkma pozisyonu ile sağlık personeline daha fazla ergonomi sağlar. LINAK’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, kan bağışı koltuklarına hızlı ve kusursuz hareket özelliği kazandırır.

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, sadece hassas ve kusursuz hareketten çok daha fazlasını sunar. Aşağıdakilerin katabileceği değeri hayal edin:

  • Gelişmiş ergonomi, rahat hareket ettirir ve ideal çalışma koşulları sağlar
  • Güvenlik özellikleri ve konfor, kan bağışı koltuğuna daha fazla güvenlik kazandırır
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar

Sağlık çalışanlarının sayı olarak yetersiz olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Bu nedenle sağlık sektöründe yaşanan zorluklar, günlük tedavi prosedürlerine yardımcı olacak araçlar ve ekipmanlar gerektirmektedir.

 

Daha fazla ergonomi

Elektrikli aktüatörler ile donatılmış kan bağışı koltukları; sırtlığın, bacak desteğinin ve yüksekliğin aynı anda ayarlanabilmesini sağlar. Tekli veya çoklu hareketler, doğru konuma geçilebilmesi için belirli hareket modelleri ile sağlanarak, optimum tedavi, konfor ve ergonomi koşulları oluşturulabilir. Aktüatörlerin bu hareket modelleri, ergonomik açıdan ideal bir tedavi ortamı yaratır.

 

Güvenlik özelliği ve konfor

Tedavi sırasında ve özellikle kan bağışı gibi daha uzun süren işlemlerde, hastaya gerekli konforu ve rahatlığı sağlayabilmek son derece önemlidir. LINAK’ın sistem çözümleri, her yönde kusursuz ve güvenilir hareket sağlamaktadır.

  • Yere yakın oturma/kalkma yüksekliği, güvenliği artırarak ve düşme riskini azaltarak hastaya daha fazla konfor ve rahatlık sağlar
  • Uygulamada bulunan LINAK’ın güvenlik özellikleri (Akıllı Ratchet Spline veya Hızlı Boşaltma Amortisörü), engel ve yaralanma riskini en aza indirerek hastanın konforunu artırır
  • Belirlenmiş acil durum konumlarına hızlı bir şekilde geçiş sağlayan özel düğme, hem hastaya hem de sağlık personeline daha fazla güvenlik ve konfor sağlar.
 

Uzaktan kontrol özelliğiyle kesintisiz kullanım

LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Yüksek verimlilik, optimum sistem çözümleri ve güvenilir bir teknik destek prosedürü gerektirir. Servis verilerine dünyanın her yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmenizi sağlayan LINAK OneConnect™, sorunların uzaktan giderilebilmesini ve kan bağışı koltuğunun daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now