Contact us here
Hastanede tedavi

Diyaliz koltukları

Diyabet hastalarının sayısı, dünya genelinde artan yaş bağlılık oranı ile birlikte sürekli olarak artmaktadır. LINAK’ın tedavi uygulamalarına yönelik aktüatör çözümlerinin tercih edilmesi, optimum hareket özellikleri sunan diyaliz koltuklarının tasarlanabilmesini sağlar ve bu sayede gelişmiş ergonomi, daha yüksek çalışma verimliliği ve daha rahat ve konforlu bir tedavi olanağı sunar.

LINAK ürünleriyle donatılmış diyaliz koltukları

Diyaliz koltukları için sistem çözümü

Her türlü diyaliz koltuğu, optimum konfor ve güvenlik sunabilmeli ve aynı zamanda sağlık personeli için ideal ergonomik çalışma koşullarını sağlayabilmelidir.

Çeşitli hareket seçenekleri ve fonksiyonlar ile donatılmış diyaliz koltukları, yüksek kaliteli bir tedavi sunulabilmesini sağlar. LINAK®; yüksekliğin, sırtın ve bacak desteğinin aynı anda ayarlanabilmesini sağlar. Hassas ve güçlü hareket seçenekleri, sundukları ideal çalışma yüksekliği ve kolay oturma/kalkma pozisyonu ile sağlık personeline daha fazla ergonomi sağlar. LINAK’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, diyaliz koltuklarına hızlı ve kusursuz hareket özelliği kazandırır.

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, hassas ve kusursuz hareketten çok daha fazlasını sunar. Aşağıdakilerin katabileceği değeri hayal edin:

  • Gelişmiş ergonomi, rahat hareket ettirir ve ideal çalışma koşulları sağlar
  • Güvenlik özellikleri ve konfor, diyaliz koltuğuna daha fazla güvenlik kazandırır
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar

Sağlık çalışanlarının sayı olarak yetersiz olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Sağlık sektöründe yaşanan zorluklar, günlük tedavi prosedürlerine yardımcı olacak araçlar ve ekipmanlar gerektirmektedir.

 

Daha fazla ergonomi

Diyaliz koltukları için sunulan elektrikli hareket çözümleri, koltukların sırt, bacak ve yükseklik ayarlarının aynı anda yapılabilmesini sağlar. Tekli veya çoklu hareketler, doğru konuma geçilebilmesi için belirli hareket modelleri sağlayarak optimum tedavi, konfor ve ergonomi koşulları oluşturulabilir.

Hareket modelleriyle sağlanan daha verimli ve geliştirilmiş konumlandırma özelliği, ergonomik açıdan ideal bir tedavi ortamı yaratır.

 

Güvenlik özelliği ve konfor

Tedavi sırasında ve özellikle diyaliz tedavisi gibi daha uzun süren işlemlerde, hastaya gerekli konforu ve rahatlığı sağlayabilmek son derece önemlidir.

LINAK’ın sistem çözümleri, her yönde kusursuz ve güvenilir hareket sağlamaktadır.

Düşük oturma/kalkma yüksekliği, güvenliği artırarak ve düşme riskini azaltarak hastaya daha fazla konfor ve rahatlık

Uygulamada bulunan LINAK’ın güvenlik özellikleri (Akıllı Ratchet Spline veya Hızlı Boşaltma Amortisörü), engel ve yaralanma riskini en aza indirerek hastanın konforunu artırır

Belirlenmiş acil durum konumlarına hızlı bir şekilde geçiş sağlayan özel düğme, hem hastaya hem de sağlık personeline daha fazla güvenlik ve konfor sağlar.

 

Uzaktan kontrol özelliğiyle kesintisiz kullanım

LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Yüksek verimlilik, optimum sistem çözümleri ve güvenilir bir teknik destek prosedürü gerektirir. Servis verilerine dünyanın her yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmenizi sağlayan LINAK OneConnect™, sorunların uzaktan giderilebilmesini ve diyaliz koltuğunun daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now