Contact us here
Hasta kaldırma ve mobilite çözümleri

Tekerlekli sandalye çözümleri

LINAK aktüatörleri, modern tekerlekli sandalyelerde yükseklik, ayak desteği ve sırtın, hassas ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasına yardımcı olmaktadır.

Tekerlekli sandalyeler

Modern tekerlekli sandalyeler için aktüatör sistemleri

Hem yaşlılar hem de engelli kişiler, sağlık sisteminden bağımsız olarak hareketli ve konforlu bir yaşam sürdürmek istemektedirler. Yapabilme gücü kazanmak önemli bir parametredir ve modern elektrikli tekerlekli sandalyelerle kendi kendine yeten bir yaşam sürmek hiç olmadığı kadar mümkün hale gelmiştir. LINAK aktüatörlerini kullanarak çok işlevli ve birçok avantaj sunan elektrikli tekerlekli sandalyeler oluşturabilirsiniz.

  • Güvenilir ve test edilmiş teknoloji
  • Düşük gürültülü hareket ve kompakt tasarım
  • Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağı

Tekerlekli sandalye kullanıcıları, gündelik işlerini gerçekleştirmek için sandalyelerine bağımlıdırlar. Kullanıcılar genel olarak, sürekli başkalarından yardım almak zorunda kalmadan normal bir hayat yaşamak isterler. Elektrikli aktüatörler, kullanıcıların kendi kendine yapamayacağı hareketleri gerçekleştirir ve engelliliğin dezavantajlarını en aza indirebilecek çok güçlü uygulamaların yapılabilmesini sağlar. Sandalyenin yüksekliğini ayarlamaktan, ayak desteğinin ve sırtın konumunu değiştirmesine kadar birçok ayarlama olanağı ergonominin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Denenmiş ve test edilmiş aktüatörlere güvenin
Her LINAK ürünü, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bunun amacı hem uluslararası tıbbi onayların gereksinimlerini karşılamak, hem de üreticilerin modern tekerlekli sandalyelerle ilgili katı standartlara uymasını kolaylaştırmaktır.

Kusursuz ve düşük gürültülü hareket yaratın
Elektrikli aktüatörler birçok avantaja sahiptir. Bunlardan en önemlileri; neredeyse sessiz hareket ve aktüatörler arasında sorunsuz hareket koordinasyonudur. LINAK aktüatörleri, konum geribildirimi özelliği sayesinde, diğer kontrol üniteleri ile uyumludur, güvenli ve daha verimli hareket imkanı sağlar.  Kompakt tasarım, aktüatörlerin alanın dar olduğu uygulamalarda kullanılmasına olanak tanıyarak, tasarım özgürlüğü sunar ve tekerlekli sandalyelerde ergonomi ve konfor sağlar.

Uzun yılların deneyimine sahip uluslararası bir iş ortağından yararlanın
Tekerlekli sandalyeler için aktüatörler, 30 yıl önce LINAK’ın ilk faaliyete başladığı alandır. Yıllar içinde elektrikli aktüatörler komple sistemler haline gelerek, modern tekerlekli sandalyeleri engelliler için yüksek teknoloji ürünü araçlara dönüştürmüştür. İhtiyaçlar ve gereksinimler farklılık göstermektedir. Bu nedenle en iyi çözümlere ulaşmak için işbirliği önemlidir.
LINAK, bir iş ortağı olarak OEM’lerin isteklerini dikkatli biçimde dinlemektedir ve pazar bilgilerine katkıda bulunmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet göstermek, tüm dünyada yerel pazara odaklanabilmeyi ve en kısa sürede destek sunabilmeyi sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster
LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

Tekerlekli sandalye çözümleri

Tekerlekli sandalye kullanıcıları için daha fazla konfor, dayanıklılık ve güvenlik.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now