Teknoloji ve trendler

Çok yönlü kaldırma kolonları ile tasarımda esneklik

Kırk yıllık bilgi ve deneyim ile geliştirilen esnek hareket sistemleri ve çözümleri, müşterilerimizin istedikleri uygulamaları tasarlayabilmelerini sağlamaktadır. LINAK®, günümüz sağlık sektöründe kullanılan neredeyse her uygulama için aktüatör çözümleri geliştirmektedir.

Tasarım özgürlüğü, birçok LINAK® müşterisinin vazgeçmek istemediği bir ayrıcalıktır. Aklınıza gelebilecek neredeyse her sağlık uygulaması için çeşitli aktüatörlerden, kontrol kutularından ve çözümlerden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmamızın nedeni de budur.

LC kaldırma kolonu serisi, LINAK’ın tasarım ve geliştirme süreçlerinde esnekliğe verdiği öneme dair güzel bir örnektir. LC kolonlarımızdan faydalandığınız takdirde, geliştirdiğiniz sistemlere kompleks hareket modelleri, hassasiyet, kullanım kolaylığı ve katma değer sağlayan birçok özellik kazandırabilirsiniz. Bu kolonlar tasarımlarınıza kusursuzca uyum sağlar.

LINAK LC3 kaldırma kolonu, güçlü dikey kaldırma hareketleri düşünülerek geliştirilmiştir. Fakat LC3, uygulama için birden fazla hareket veya hareket modelleri gerekli olduğunda da ideal bir tercihtir. Yatay eğme ve kayma hareketleri örneğin ameliyat masalarında sıkça gereklidir.

LC3 sayesinde kolonun kenarına bir aktüatör entegre etmeniz mümkündür. Bu, daha fazla hareket veya aksesuar gerektiren uygulamaların tasarım aşamasında esnek olabilmenizi sağlar. Hatta LC3’ün dört tarafını da aynı anda aktüatör ile donatmanız mümkündür.

Bir diğer deyişle, kendi uygulama tasarımınızdan ödün vermek zorunda kalmadan tüm avantajlara ve harika bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.