Contact us here
Teknoloji ve trendler

Uygulamanızın sessiz hareket etmesi, genel olarak daha konforlu bir kullanım anlamına gelir

LC3 kaldırma kolonu serisi, piyasada bulunabilecek en sessiz kolonlar arasındadır. LC3, ağır yükler altında bile kendine has ve rahatsız etmeyen bir ses ile çalışır. Sese duyarlı ortamlarda kullanılan yüksekliği ayarlanabilir tıbbi ekipmanlar için idealdir.

Tıbbi cihazların çalışırken çıkardıkları ses, giderek daha fazla önem kazanan bir konudur. Çok yüksek ses, çalışma ortamını olumsuz etkileyebilir ve ameliyat veya muayene sırasında gerekli konsantrasyonu bozabilir. Masanın veya koltuğun gerekli yüksekliğe veya konuma getirilirken fazla ses çıkartması, sessiz ortamlarda muayene edilen hastaları da rahatsız eden bir faktördür. Bu nedenle ses önemlidir.

LINAK® olarak ses seviyeleri üzerinde uzun yıllardır çalışmaktayız. Konu hakkında müşterilerimizden gelen yorumları dikkate alıyoruz ve tasarımlarımızın ses seviyelerini daha da düşürmek için aralıksız olarak çalışıyoruz.

Düşük bir ses seviyesi, hoş bir özellik olmanın ötesindedir. Neden böyle olduğunu, LC3’e kulak verdiğinizde daha iyi anlayabilirsiniz. Ameliyat edilen veya tedavi gören hastalarda gereksiz stres yaratan yüksek seslerin önlenmesi önemlidir.

Güçlü LC3 kaldırma kolonu, bu konuda güncel pazar standardını belirlemektedir. Bunu tam olarak anlayabilmeniz için sesini duymanız gerekir. Fakat buradaki video size bir fikir verebilir.

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now