Contact us here
Teknoloji ve trendler

Birbirinden farklı uygulamalara yönelik çok amaçlı kaldırma kolonları

LINAK® LC kaldırma kolonu serisinin uygulama alanları neredeyse sınırsızdır. Ardında yatan aktüatör teknolojisi denenmiş ve test edilmiştir, kırk yıllık deneyimin eseridir ve zamansız tasarımı ile neredeyse her türlü uygulamaya entegre edilebilir. Fakat tüm özellikleri bundan ibaret değil.

2 kademeli ve 3 kademeli modelleri temin edilebilen bu kolonlar, 6.000 N’a kadar itme ve 4.000 N’a kadar çekme gücüne sahiptir. Merkezden sapan ağır yükler tarafından etkilenmeden çalışan kolonlar, aynı performansı baş aşağı kullanıldıkları zaman da gösterirler. LINAK® kaldırma kolonları en az IPX4 koruma derecesine sahip olduklarından dolayı, en korumasız olanları bile sıçrayan suya karşı koruma sağlar. Bunlara ek olarak, IPX6 koruma sınıfında olup basınçlı suya karşı korunan modeller de mevcuttur.

LINAK LC kaldırma kolonu serisi, bu nedenlerden dolayı birbirinden farklı sağlık uygulamalarında kullanılmaktadır: Yüksekliği ayarlanabilir koltuk ve masalardan ameliyat masaları ve röntgen ekipmanları gibi gelişmiş tıbbi ekipmanlara kadar. Özellikle LC3 kaldırma kolonu, örneğin C-kollu sistemler, tedavi koltukları, diş hekimi koltukları, mamografi ekipmanları veya oftalmoloji ekipmanları gibi daha gelişmiş çeşitli uygulamalar için idealdir.

Bu serinin neden bu kadar yaygın bir başarıya eriştiğini açıklamak zor değil. Dayanıklılığının ve tüm fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, LC kolonlar kolay monte edilir, çeşitli kablo yönetim seçenekleri sunar, kompakt ebatlara sahiptir ve OpenBus™ sistemleriyle kolayca entegre edilebilir.

İzlenim sahibi olmak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now