Teknoloji ve trendler

LINAK– bir tedarikçiden çok daha fazlası

Ayarlanabilir sağlık uygulamanız için ihtiyacınız olan her çözümü bulabileceğiniz bir yer var. Pazarın en geniş ürün yelpazesini keşfedebileceğiniz bu yerde danışmanlık hizmetleri, destek, pazar bilgisi ve ileri teknolojiler de bulabilirsiniz. Daha da iyisi, tümüne dünyanın dört bir yanından erişebilmenizdir.

Size sadece mümkün olan en iyi çözümleri sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda pazar trendlerini de anlayan ve pazardaki ihtiyaçları benimseyen bir tedarikçi ile çalıştığınızı hayal edin. Standart çözümlere mi yoksa gelişmiş çözümlere mi ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Bu konuda sizi aydınlatabilecek bir çözüm ortağı ile çalışmaya ne dersiniz?  Tercihinizi, elektrikli hareket sağlayan komple sistemler tasarlayan, geliştiren, üreten ve buna ek olarak dünya çapında bölgesel destek ve servis sunan bir çözüm ortağından yana kullanın. Sektöründe öncü olup 35 yılı aşkın deneyim, geniş bir ürün yelpazesi ve kapsamlı olarak test edilen ürünler sunan bir tedarikçi ile çalışmanın avantajlarından faydalanın.

LINAK® ile tanışın. Biz buyuz!

Özel ihtiyaçlara yönelik esnek sistem çözümleri
LINAK ürün yelpazesi son derece geniştir. Bu bir tesadüf değildir. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, iki ayrı çözümün birbirine benzemediğini biliyoruz. Gelişmiş tıbbi ekipmanlar söz konusu olduğunda gerekli kompleks hareket modellerini, hassasiyeti, kullanım kolaylığını ve katma değeri sağlayan çeşitli özellikleri, LINAK’ın sunduğu çeşitli sistem çözümlerinde bulabilirsiniz. Bu sayede, müşterilerinize sunmak istediğiniz uygulamayı tek bir tedarikçi ile çalışarak geliştirebilirsiniz.

LINAK’ta tüm ihtiyaçlarınızı dünyanın dört bir yanında tek çatı altında bulabilirsiniz.
LINAK’ın başarısının ardında yatan sır, onlarca yıldır taviz vermeden müşterilerini dinlemesidir. Uygulamanızın tasarım, test ve entegrasyon aşamalarında sunduğumuz destek sayesinde, sadece bir ürün tedarikçisi olmanın çok ötesindeyiz. Dünyanın dört bir yanında bulunan 30’dan fazla ofisimiz sayesinde, projeniz tamamlandıktan sonra bile kesintisiz destek ve servis hizmetleri sunuyoruz. Çözüm ortağınız olarak LINAK’ı tercih ettiğiniz takdirde, geliştirdiğiniz uygulamalarda onlarca yıla dayanan deneyimden ve bilgi birikiminden faydalanabilirsiniz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.