Contact us here
Teknoloji ve trendler

Kolay hareketler ile uygulamanızı daha etkili kılın

Kusursuz hareketler ve hassasiyet, özellikle gelişmiş tıbbi ekipmanlarda olmak üzere sağlık sektöründe genelde belirleyici faktörlerdir. Güçlü LC kaldırma kolonu serisi, bu tür uygulamaların daha etkili olmalarını sağlar. Bunun nedenini burada öğrenebilirsiniz.

LINAK® aktüatör teknolojilerinden tümüyle faydalanmak, bazı OEM’ler için vazgeçilmezdir. Bu üreticiler, muayenehanelere ve hastanelere yönelik gelişmiş çözümlerde veya kompleks hareket modellerinin şart olduğu uygulamalarda uzmanlaşmaktadır.

Hassas hareket modelleri, konum bellekleri ve ağır yüklerden etkilenmeden çalışabilecek güce ve dayanıklılığa sahip çözümler gerektiren uygulamalara birer örnek olarak diş hekimi koltukları ve cerrahi koltuklar gösterilebilir.

LC3 kaldırma kolonu bu ihtiyacı karşılamak amacıyla geliştirildi. Sahip olduğu gelişmiş konum belleği, uygulamanın kolayca istenilen konuma getirilebilmesini sağlar. Tek bir düğme ile uygulama kusursuz bir hareketle istenilen konuma getirilebilir. Uygulamayı kullanan hekim veya hasta bakım personeli, bu sayede zamandan tasarruf edebilir.

LINAK OpenBus™ sisteminden faydalanan uygulamalar, kullanıcısına konum belleği ve çeşitli hareket modelleri sunar. Mümkün olan en iyi cerrahi ve tedavi hizmetlerini etkili bir şekilde sağlayabilmeleri için ekipmanlarına güvenebilmek zorunda olan sağlık uzmanları için yukarıdakilerin her biri önemli birer faktördür.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now