Teknoloji ve trendler

Kablo yönetimi – geliştirilmiş tasarım, kurulum ve temizlik

İyi tasarlanmış bir kablo yönetimi, cerrahi koltuklara, röntgen cihazlarına veya diğer gelişmiş tıbbi ekipmanlara hareket entegre ederken çözümünüze çeşitli avantajlar katabilmeniz için bir ön koşuldur.

LINAK® LC kaldırma kolonunun kablo yönetimi, her açıdan dikkatlice düşünülmüştür. İyi bir kablo yönetimi, öncelikle montajı ve kurulumu çok kolaylaştırır. Kabloların kolonun içinden geçmesi, temizliği de çok kolaylaştırır. Aslına bakıldığında, gizli kablolar hastanelerde ve diğer tedavi ortamlarında büyük önem taşıyan bakteri seviyelerinin de düşük tutulabilmesini sağlar. Son olarak, zarif tasarımınızı önemli ölçüde geliştirir.

LC3’ün 2 kademeli ve 3 kademeli modellerinde dışarıda kalan kablolar, yalnızca başka ürünlere veya şebeke elektriğine bağlantı kuran kablolardır. Bu, sisteminizin esnekliğini veya tasarım seçeneklerinizin sayısını hiçbir şekilde sınırlamaz. Tam tersine.

Kolondan geçen iki kablo ve çeşitli üst ve alt plaka tasarımları, çeşitli uygulama tasarımlarının geliştirilebilmesini sağlar. LC3’ün kablo yönetimi, şebeke kablosunu, el kumandası kablosunu, motor kablosunu ve topraklı kabloyu dâhil etmek üzere 30’dan fazla seçenek sunmaktadır.

Kolay, hızlı, zarif ve temizliği kolay!

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.