Contact us here
Teknoloji ve trendler

Tıbbi ekipmanlar için sessiz ve güçlü kaldırma kolonları

Güç, güvenilirlik ve yüksek güvenlik faktörü, LINAK® LC serisi kaldırma kolonlarını tanımlamak için sıkça kullanılan ifadelerden bazılarıdır. Günümüzde temin edilebilecek en güçlü kaldırma kolonu serisinin temelinde yatan sırlardan bazılarına burada ışık tutuyoruz.

Ağır, zorlu ve yüksek performans gerektiren uygulamalar için aktüatör geliştirmek, LINAK® için yeni bir şey değildir. Birbirinden farklı tıbbi uygulamalara elektrikli hareket kazandırmak için 35 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli sistemler geliştirmekteyiz.

Günümüzde elektrikli kaldırma kolonlarından oluşan kapsamlı ürün serimiz, yüksek performanslı dikey hareket çözümleri sektöründe dünya çapında standartları belirlemektedir. Güç, performans, zarif tasarım ve düşük gürültülü kusursuz hareket söz konusu olduğunda birçok uzman LINAK LC serisini uluslararası bir ölçüt olarak kabul etmektedir.

LC serisi sahip olduğu esnek kablo yönetimi, kompakt ebatları ve yüksek eğilme momenti gibi özellikleri sayesinde son derece çok yönlü bir kaldırma kolonu serisi olarak öne çıkmaktadır.

Sağlık uygulamanızı LINAK LC serisi bir kaldırma kolonu ile donattığınız zaman edineceğiniz en başlıca avantajları aşağıda ele aldık.

LINAK– bir tedarikçiden çok daha fazlası.

ReadMoreButton

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now