Contact us here
Teknoloji ve trendler

“Tak çalıştır", ayarlanabilir salon mobilyaları geliştirmenin hızlı yoludur

Zarif konfor mobilyaları geliştirmek, hem yetenek hem de gelişmiş bir tasarım anlayışı gerektirir. Tasarıma hareketli ayarlama sistemleri ilave etmek, işi daha karmaşık hâle getirir. Fakat LINAK’ın yenilikçi ve “tak çalıştır” özellikli sistemleri, işi hem kolaylaştırır hem de hızlandırır.

LINAK’tan yatar koltuklar için yenilikçi ve “tak çalıştır” özellikli sistem

Tüm parçaların birbirine uyduğu ve yanlış montajın neredeyse imkânsız olduğu aktüatör sistemleri: Bunlar, modern konfor mobilyaları için çözüm geliştirirken LINAK®’ın öncelik verdiği noktalardır.

Bir üretici olan siz, bu tür sistem çözümleri sayesinde montaj, stok yönetimi ve sistem yapılandırması gibi konuları fazla düşünmek zorunda kalmazsınız. Sadece birkaç ürün ile çeşitli sistemler oluşturulabilir ve tasarımınıza görmek istediğiniz hareketleri esnek ve kolay bir şekilde kazandırabilirsiniz.

Siz tasarımınıza odaklanın yeter

Üreticilerin yalnızca tasarıma, sağlamlığa ve estetiğe odaklanabilmelerini sağlamak istiyoruz. Bunun için hem hareket sistemine hem de montaj kolaylığına güvenebilmeleri gerekir. Eksiksiz işlevsellik ve kusursuz kalite sunan aktüatör ürünlerimiz, herhangi bir hata yapmanıza izin vermeyecek derecede kolay bir sistem sunmaktadır.

LA10 lineer aktüatör bu duruma örnek olanlardan birisidir. Genelde TV koltuk sistemlerinde kullanılan bu aktüatör, tek başına veya seri olarak bağlanan birçok aktüatör şeklinde kullanılabilir.

Montajı kolay sistemler için modüler ürünler

LA10 tabanlı sistemlerde tüm parçalar akıllıdır. Bu sayede, sisteminizi nasıl oluşturursanız oluşturun, tercih ettiğiniz yapılandırmayı koruyabilirsiniz. Bu sistemler yerinde yeniden yapılandırılabildikleri için, stok yönetiminde de verimliliğinizi artırır. Bir diğer deyişle, aynı ürünler ile birkaç farklı sistem oluşturmanıza olanak tanır.

Papatya zinciri yöntemi ile birbirlerine bağlanan aküatörlerden oluşan sistemler daha az kablo gerektirir. Kablosuz Bluetooth® teknolojisi ise kabloların sayısını daha da düşürür. Özetlemek gerekirse, LINAK’ın aktüatör sistemleri kolay ve hızlı bir şekilde monte edilir ve aktüatör sistemini TV koltuk tasarımınızın “içinde” gizler. Biz buna “‘tak çalıştır’ kadar kolay” diyoruz.

Eğer TV koltukları için modüler aktüatör sistemleri veya genel olarak ayarlanabilir konfor mobilyaları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

TV koltukları için aktüatör sistemleri

Ayarlanabilir TV koltukları için geliştirdiğimiz, kablosuz kumandaya sahip güvenilir aktüatör sistemlerimizi keşfedin. Bu sistemi tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak geliştirmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now