Teknoloji ve trendler

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun bir ayarlanabilir yatak almak için günlük yaşamınızı etkileyecek altı neden.

Ayarlanabilir yataklar herkes içindir
Kim, ne kadar yaşlı ya da ne kadar genç olduğunuzdan bağımsız olarak, ister kendinizi sağlıklı hissediyor olun isterse vücudunuzda ağrılar olsun, ister tek başınıza isterse ailenizle yaşıyor olun, ayarlanabilir bir yatak (yükseltilebilir yatak olarak da bilinmektedir) günlük yaşamınıza ekstra konfor kazandırabilir. Bazı şeyler daha kolay ve konforlu hale gelirken bazı durumlarda hiç aklınıza gelmeyecek seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Ayarlanabilir yatakların ekstra konforunu yaşayarak ….

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli

sabahlarınızı daha özel hale getirin.
Sabahları geç saatlere kadar uyuduğunuz günler harikadır. Bir ayarlanabilir yatak, kahvaltı için yatağınızı birkaç saniye içinde rahat bir koltuğa dönüştürmenizi sağlar.

Sırt kısmını kaldırın ve desteklemek için ekstra yastıklar koyma derdinden kurtulun.

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli

hamilelikte konforu yaşayın.
Hamilelik çok zorlu olabilir. Bazen uyumak imkansız hale gelirken yatağa yatmak ve kalkmak zor olabilmektedir.

Uyurken, ağrıyan sırtınızı ya da yorgun bacaklarınızı dinlendirirken ya da yatağa yatıp kalkarken istediğiniz konforu sağlamak için bacak ve sırt kısmını ayarlayın.

 
Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli

çocuğunuzla birlikte harika vakit geçirin.
İster yeni doğan bebeğinizi emziriliyor, isterse bebeğinizle birlikte vakit geçiriyor olun konfor önemlidir. Hem gündüz hem de geceleri, çocuğunuzla geçirdiğiniz, bazen çok uzun saatler süren her anda gerekli konforu yaratmanızı sağlayan bir durum bulmanız gerekir. Yükseltilebilir yatağınız bacak kısmını yükseltin, sırt kısmını kaldırın ve mümkün olan en rahat pozisyonu oluşturun.

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli

Egzersiz sonrası dinlenin ve toparlanın.
Zorlu egzersizlerden sonra vücudun toparlanmasını sağlamanın egzersiz kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Bacak desteğini kaldırın ve yorgun bacakları daha dinlendirici bir konuma getirin.

 
Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli

dinlenin ya da çalışın.
Belki de e-postaları kontrol etmeniz ya da yarın yapılacak toplantının özetini bir kez daha okumanız gerekiyor olabilir. Veya sevdiğiniz bir kitabı okumak istiyor olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, sırtınızı destekleyen ve ayağınızı yukarı kaldıran rahat bir pozisyonda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yükseltilebilir bir yataklar tüm bunları sadece bir düğmeye basarak yapabilirsiniz.

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli

horlamayı durdurabilirsiniz.
Belki de durumu biliyorsunuz? Eşiniz horluyor ve tüm gece boyunca uykunuzu kaçırıyor. Horlamayı kesmenin en kolay yollarından biri sırt kısmını, yukarı doğru kaldırarak nefes almayı kolaylaştırmaktır. 10 santim yukarı kaldırmak bile yeterli olabilmektedir. Gürültü seviyesi düşük ayarlanabilir yataklarımızla kendinize ve eşinize, önce onu uyandırmadan bile yardımcı olabilirsiniz!

 

Hayat konforunuzu artırmak için bir ayarlanabilir yatak seçin.

Ayarlanabilir yatak almak için altı neden play-icon

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Dosyalar

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun bir elektrikli ayarlanabilir konfor yatağı almak için günlük yaşamınızı etkileyecek altı nedeni öğrenin. Elektrikli ayarlanabilir konfor yatakları ekstra kullanışlılığı ve esnekliği, birçok deneyimin daha rahat olmasını sağlar.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.