Contact us here
Teknoloji ve trendler

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun, bir ayarlanabilir yatak almanız için yedi neden.

Ayarlanabilir yataklar herkes içindir
Kim ve ne kadar yaşlı ya da genç olduğunuz önemli değil. İster kendinizi sağlıklı hissediyor olun ister vücudunuzda ağrılar olsun, ister tek başınıza ister ailenizle yaşıyor olun; ayarlanabilir bir yatak (“yükseltilebilir yatak” olarak da bilinmektedir) günlük yaşamınıza ekstra konfor kazandırır. Bazı şeyler daha kolay ve konforlu hale gelirken bazı durumlarda hiç aklınıza gelmeyecek seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Ayarlanabilir yatakların ekstra konforunu yaşayarak ….

Ayarlanabilir yatak neden tercih edilmelidir?

İster dinlenin ister çalışın
Belki de e-postaları kontrol etmeniz ya da yarın yapılacak toplantının özetini bir kez daha okumanız gerekiyor olabilir. Belki de şu an okuduğunuz romanda bir bölüm daha okumak istiyorsunuzdur. Nedeni ne olursa olsun, sırtınızı destekleyen ve ayağınızı yukarı kaldıran rahat bir pozisyonda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yükseltilebilir bir yatakla tüm bunları sadece bir düğmeye basarak yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir yatak neden tercih edilmelidir?

Sabahlarınızı özel kılın
Sabahları geç saatlere kadar uyuyabildiğimiz günler harikadır. Bir ayarlanabilir yatak, kahvaltı için yatağınızı sadece birkaç saniye içinde rahat bir koltuğa dönüştürmenizi sağlar.

Sırt kısmını kaldırın ve sırt desteği olarak arkanıza yastık yığma derdinden kurtulun.

 

LINAK yatak

Rutinlerinizi geliştirin
Akıllı evler, yalnızca evimizdeki eşyaları sesli bir akıllı asistan üzerinden kontrol edebilmemizi sağlamakla sınırlı değildir. Yatağınızı kablosuz ağınıza bağlamanız, yatağınızı akıllı evinizin tümüne bağlamanız anlamına gelir. Bu sayede evinizde daha değerli, daha kullanışlı ve günlük rutinlerinizi kolaylaştıracak bir sistem edinmiş olursunuz. Uyku vaktiniz geldiğinde “Alexa, iyi geceler!” “Alexa, Goodnight!”demenizle sistemin otomatik olarak ışıkları kıstığını, dış kapıyı kilitlediğini ve yatağınızı uyku konumuna getirdiğini hayal edin. Üstelik parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek bırakmadan. LINAK’ın sesi kontrol çözümü, hem OK Google hem de Amazon Alexa ile çalışır.

 
Ayarlanabilir yatak neden tercih edilmelidir?

Daha rahat bir gebelik dönemi
Gebelik dönemi çok yorucu olabilir. Bazen uyumak imkânsız hâle gelir ve yatağa yatmak ve kalkmak mücadeleye dönüşebilir.

Uyurken, ağrıyan sırtınızı ya da yorgun bacaklarınızı dinlendirirken ya da yatağa yatıp kalkarken istediğiniz konforu sağlamak için bacak ve sırt kısmını ayarlayın.

Ayarlanabilir yatak neden tercih edilmelidir?

Çocuğunuz ile baş başa geçirdiğiniz anlar
İster bebeğinizi emzirin ister çocuğunuzla güzel anlar yaşayın; konfor her zaman önemlidir. Hem gündüz hem de geceleri, çocuğunuzla geçirdiğiniz, bazen çok uzun saatler süren her anda gerekli konforu yaratmanızı sağlayan bir durum bulmanız gerekir. Yükseltilebilir yatağınız bacak kısmını yükseltin, sırt kısmını kaldırın ve mümkün olan en rahat pozisyonu oluşturun.

 
Ayarlanabilir yatak neden tercih edilmelidir?

Horlamaya son
Belki bu durumu yaşıyorsunuzdur. Eşiniz horluyor ve tüm gece boyunca uykunuzu kaçırıyor. Horlamayı kesmenin en kolay yollarından biri sırt kısmını, yukarı doğru kaldırarak nefes almayı kolaylaştırmaktır. 10 santim yukarı kaldırmak bile yeterli olabilmektedir. Gürültü seviyesi düşük ayarlanabilir yataklarımızla kendinize ve eşinize, önce onu uyandırmadan bile yardımcı olabilirsiniz!

Ayarlanabilir yatak neden tercih edilmelidir?

Egzersiz sonrasında dinlenin ve gücünüzü toplayın
Zorlu egzersizlerden sonra vücudun toparlanmasını sağlamanın egzersiz kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir.

Bacak desteğini kaldırın ve yorgun bacaklarınız için daha dinlendirici bir konuma getirin.

 
 
Google, YouTube ve Google Nest Mini, Google LLC’nin ticari markalarıdır.
Google Assistant bazı ülkelerde ve dillerde sunulmamaktadır.
Amazon, Alexa ve tüm ilgili logolar, Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.
 

Hayat konforunuzu artırmak için bir ayarlanabilir yatak seçin.

Ayarlanabilir yatak almak için altı neden play-icon

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Dosyalar

Ayarlanabilir yataklar için yeni sesli kontrol özelliği

Akıllı hoparlörler ile artık her yerde karşılaşmak mümkün. Yatak odasında bile. Sunduğumuz yenilik ile yataklarınızı geleceğe taşıyın, markanıza değer katın ve son kullanıcılarınıza yeni günlük rutinler kazandırın. LINAK ile ürünlerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve müşterilerinizin favorisi olun.

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun bir elektrikli ayarlanabilir konfor yatağı almak için günlük yaşamınızı etkileyecek altı nedeni öğrenin. Elektrikli ayarlanabilir konfor yatakları ekstra kullanışlılığı ve esnekliği, birçok deneyimin daha rahat olmasını sağlar.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now