Contact us here

Bir tuş uzağınızda: El kumandanızı özelleştirin

Yatağınızda optimum okuma konumuna istediğiniz zaman dönün. LINAK®’ın geliştirdiği HC40 el kumandası serisinin Advanced versiyonları, yalnızca favori konumlarınızı kaydedebilmekle kalmaz. Aynı zamanda, çeşitli özelliklere kısayol oluşturabilmenizi de sağlar. Örneğin, favori yatak konumunuzu tek bir kısayol tuşu ile kolayca ayarlayabilirsiniz!

HC40 Advanced ile favori konumlarınızı kaydedin veya kısayollar oluşturun

İster lezzetli bir yemek olsun ister şık kıyafetler, ekstra rahat bir koltuk, işinize yarayan bir özellik veya yatakta ideal okuma konumu. Çok beğendiğimiz bir şey bulduğumuzda nasıl hissettiğimizi hepimiz biliriz. Tarif etmesi zor, fakat o beğendiğimiz şey işimize yarar. Şimdi, yaşadığınız o güzel deneyimi ve hisleri yeniden yaratmaya çalışalım. Aynı yemeği pişirmeyi, benzer giysiler bulmayı veya rahat bulduğunuz okuma konumunu tekrar ayarlamayı denediğinizi düşünelim. Bu, neredeyse imkânsızdır!

Ama aslında artık pek de o kadar imkânsız değil. En azından, rahat bulduğunuz okuma konumunu artık kolayca ayarlayabilirsiniz. Eğer ayarlanabilir yatağınızda oturarak kitap okuyabildiğiniz ideal bir konum veya tekrar ve tekrar kullandığınız bir özellik var ise, o zaman size bir önerimiz var: Bir kısayol oluşturun!

Favori konumlarınız ve sık kullandığınız özellikler parmaklarınızın ucunda olsun
HC40 el kumandasının Advanced versiyonları, kullanıcının dörde kadar favori konum kaydedebilmesine izin verir. Kullanıcı favori konumlarını adlandırabilir, kısayol tuşlarına programlayabilir ve ardından bu konumlara ana ekran üzerinden kolayca erişebilir. Bu özellik kombinasyonu sadesinde favori okuma konumunuzu istediğiniz zaman kolayca tekrar oluşturabilirsiniz. Favori okuma konumunuzu tek tuşa basarak yeniden oluşturun.

Pratik kullanımda çoğumuz, iki veya üç fonksiyonu tüm diğer fonksiyonlardan çok daha sık kullanırız. Bu nedenden dolayı, HC40’ın üst sırasındaki tuşları en sık kullanılan özellikleri veya konumları kaydedebilecek şekilde tasarladık. Bu tuşlar ister üç favori konum, ister sessiz alarm özelliği, ister uyku zamanlayıcısı için kullanılabilir. Karar, tamamen kullanıcıya kalmış.

HC40

En sık kullanılan özelliklere her zaman yalnızca birkaç tuş üzerinden erişmek mümkün. Fakat kısayol düğmeleri, kullanıcıların el kumandasını kendi ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirebilmelerini sağlar. Örneğin, sessiz alarmı her gece kuran bir kullanıcı, sessiz alarm menüsüne tek tuşa basarak erişebilir! Bu, alarmı hemen kurup uyumak isteyen kişiler için kolaylık sağlayan bir özelliktir. 

Gelişmiş dual aktüatörler için ideal el kumandası
HC40 el kumandalarının Advanced versiyonları, kullanıcının favori konumları kaydedebilmesine olanak sağlar. El kumandasının bu özelliği, LINAK®’ın hafıza özellikli gelişmiş dual aktüatörleri tarafından desteklenir. Örneğin, bir HC40 Advanced (el kumandası) ile bir TD4 Advanced (dual aktüatör) birlikte kullandığınız zaman, kullanıcının favori konumları kaydedip istediğinde yeniden oluşturabileceği bir sistem sunabilirsiniz. 

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME™ el kumandası

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası

HC40 Advanced modelinin arayüzü nasıl kullanılır? play-icon

HC40 Advanced: Nasıl kullanılır?

HC40 Pil değişimi play-icon

LINAK HC40 FRAME™ el kumandasının pilleri nasıl değiştirilir?

HC40’ın fabrika ayarlarına sıfırlanması play-icon

HC40 Advanced: El kumandası nasıl sıfırlanıp fabrika ayarlarına geri getirilir?

HC40 kullanımına başlarken play-icon

HC40 Advanced: Başlarken

HC40 Sık kullanılan konumlar nasıl kaydedilir? play-icon

HC40 Sık kullanılan konumlar nasıl kaydedilir?

HC40 Kısayollar ekranda nasıl kaydedilir? play-icon

HC40 Advanced: Kısayollar nasıl kaydedilir?

Dosyalar

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now