Contact us here
Teknoloji ve trendler

Anti-Collision çözümleri ofis mobilyalarını ve çarpan nesneleri korur

LINAK, masanızı ayarlarken ofis ekipmanlarınızı korumanızı sağlamak için masalar ve iş istasyonlarına yönelik çeşitli çözümler sunmaktadır.

Uzun hizmet ömrü ve ayarlanabilir ofis masalarınızın korumaya alınması sizin için önemliyse LINAK’ın sunduğu çeşitli  çözümlerden yararlanabilirsiniz. Bunları uygulamanıza entegre ederek elektrikli ayarlanabilir masanızın, bir nesne ile temas ettiğinde maddi hasar görmesini önleyebilirsiniz.

LINAK  Desk Sensor™ 1 (DS1) ve PIEZO™ olmak üzere iki çözüm sunmaktadır. Bunları masanızda ister tek tek isterse birlikte kullanabilirsiniz.

Desk Sensor 1, masalar için harici bir Anti-Collision ünitesidir

Desk Sensor 1 – harici jiroskop tabanlı sensör ünitesi 
Ortalama bir tükenmez kalem kapağı boyutunda olan Desk Sensor 1 çözümü, masanıza takılmak için hazır bir ünite halinde gelmektedir. CBD6S kontrol kutulu standart bir sistem ya da IC kolonlu (Entegre Kontrolör) bir sistem gibi tüm LINAK® kaldırma kolonu sistemleri ile çalışır.

Desk Sensor 1, çok hassastır, kararlıdır ve yükten ve sıcaklıktan bağımsız olarak çalışır.

 
PIEZO, masalara yönelik, DL kaldırma kolonuna takılı olan bir Anti-Collision sensörüdür

PIEZO –  kolonuna entegre sensör
Kaldırma kolonuna entegre edilen PIEZO™ Anti-Collision™, donanım tabanlı bir sensördür. Kaldırma kolonunuzda yapısal olarak yer aldığından montaj gerektirmez. LINAK’ın çoğu DL kolonlarında PIEZO sensörü opsiyonel olarak gelmektedir.

Sensör, ofis masanız yukarı ya da aşağı hareket ederken karşılaştığı doğrudan engelleri algılar. Dolayısıyla sert bir nesneyle karşı karşıya geldiğinde masanızın maddi hasar görmesini engeller.

 

Masalar için daha fazla teknoloji trendi ve LINAK çözümleri
Teknolojiler ve Trendler bölümümüzde ayarlanabilir masa sistemleri çözümlerimiz ve arkasındaki teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

Önemliyse koruyun!

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now