Contact us here
Haberler 15 Mart 2022

LC1: Çeşitli uygulamalar için ideal tercih

LINAK’ın çok yönlü ürün yelpazesi, 3 kademeli yeni bir alüminyum kaldırma kolonu olan LC1 sayesinde yeni bir ürün daha kazandı. Yeni LC1, uygulamanızı güç, kalite ve stabiliteden ödün vermeden tasarlayabilmenizi sağlar.

LINAK’ın çeşitli uygulamalara yönelik LC1 serisi kaldırma kolonları

Kolon, sağlam tasarımı, yüksek kaldırma gücü ve düşük ses seviyesi sayesinde medikal uygulamalardan DESKLINE® çözümlerine kadar çeşitli uygulama alanları için ideal bir tercihtir. Ürünlerimizin güvenilirliği ve yüksek performansı, LINAK®’ın sıkı ve tutarlı test programı sayesinde sağlanabilmektedir. LC1 kaldırma kolonu, sahip olduğu mükemmel kalitesiyle birinci sınıf LINAK markasını kusursuz bir şekilde temsil etmektedir.

 

Orta ölçekli medikal uygulamalar için ideal kaldırma kolonu

Çeşitli özelleştirme seçenekleri sunan LC1, 4.000 N’a kadar itme ve 2.000 N’a kadar çekme gücüyle uygulamanıza güç ve denge katar. Kompakt tasarımı ve geliştirilmiş görünümü sayesinde güç, kalite ve tasarımdan ödün vermeyen kaldırma kolonu, yeni nesil uygulama tasarımlarınıza kolayca entegre edilebilir. LC1, tedavi koltukları ve masaları gibi güç ve denge gerektiren medikal uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Ağır yüklerin üstesinden gelecek şekilde geliştirilmiş olan yeni LC1, güçlü ve stabil teleskobik tasarımı sayesinde gerektiğinde hem güç hem de yükseklik sağlar. Zarif ve temizliği kolay yüzeye sahip yeni tasarımı sayesinde kolayca temizlenebilen kolon, hijyenin her zaman en yüksek seviyede tutulabilmesini sağlar. Kolonların kolay, hızlı, stabil ve ergonomik bir şekilde ayarlanabilmesini sağlayan sistem, hem sağlık personelini hem de hastaları memnun bırakacaktır.

LC1, her durumda sağladığı kusursuz ve ergonomik hareket performansı sayesinde, giderek artan bakıma muhtaç yaşlı nüfusu karşısında sağlık sektörünün yaşadığı kaynak sıkıntısının üstesinden gelinmesinde yardımcı olabilir. Ergonomi odaklı çalışma rutinleri, herkes için son derece yararlıdır.

Medikal uygulamalara yönelik yeni LC1 hakkında bilgi için ürün sayfamızı veya Tercih edilen güç sayfamızı ziyaret edin.

 

Ağır yükler altında çalışması gereken çeşitli DESKLINE® uygulamaları için LC1’i tercih edin

LINAK LC1 DESKLINE kaldırma kolonu, en ağır kontrol ve gözetleme masalarında bile mükemmel hareket performansı sağlayan gerekli gücü (4.000 N’a kadar) ve hızı güvenebileceğiniz bir kaliteyle sunmaktadır. Buna tasarımda esneklik ve ergonomi de eklendiğinde, kritik uygulamalar için mükemmel bir çözüm elde edilmiş olunuyor.

Yüksek strok uzunluğuna ve kompakt ebatlara sahip olan LC1 DESKLINE, boyları birbirlerinden farklı olan tüm kullanıcılara optimum ergonomi sunar. Tak Çalıştır (Plug & Play™) kullanım kolaylığı sunan LC1 DESKLINE modelleri tüm masa kumandaları ile kullanılabilir ve CBD6S kontrol kutusu ile uyumlulukları onaylanmıştır. Yüksek kaldırma kuvvetinin, sağlam tasarımın ve yüksek eğilme momentinin bir arada sunulması, bu kolonu yüksek derecede güç ve güvenilirlik gerektiren uygulamalar için ideal kılmaktadır.

Geleceğin kontrol masası tasarımlarında LC1 DESKLINE’ın rolünü keşfetmek için ürün sayfamızı veya Kontrol Odası Masaları sayfamızı ziyaret edin.

 
LINAK kaldırma kolonları: LC1 ailesi play-icon

LINAK LC1: tercih edilen güç

Ön izleme - LC1 DESKLINE - video görüntüsü play-icon

LC1 DESKLINE: tercih edilen güç

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now