Contact us here
Haberler 24 Eylül 2019

Desk Frame 2 – kolay montaj, yalın tasarım ve LINAK performansı

LINAK®, masa üreticilerine yüksek kaliteli bir masa oluşturmak için mümkün olan en kolay ve hızlı bir sistem sunan, yeni bir masa iskeleti çözümü piyasaya sürdü.

Yeni LINAK® tam masa iskeleti çözümünün ana bileşeni olan Desk Frame 2 (DF2), elektronik bileşenler, motor ve kabloları içeren bir teleskopik traverstir. Tüm parçaların travers içine önceden monte edilmiş olmasından dolayı ofis masası oluşturmayı çok kolaylaştırmaktadır.

Desk Frame 2 ile tanışın

Müthiş kolay montaj
LINAK deyince akla hemen kolay montaj gelir. DF2 daha önce hiç olmadığı kadar yüksek düzeyde kolaylık sunmaktadır. Bu konseptin dört bileşeni, birbirine geçirilerek ya da birkaç vida ile tutturulacak şekilde özenle tasarlandı. DF2 sisteminin ana kısmı, motor, elektronik bileşenler ve kabloların önceden içine monte edildiği traverstir.

 

İki yan bağlantıyı traverse geçirerek işe başlayın. İki kolonu (kaldırma kolonu) yerine geçirin, kumandanızı ve güç kablosunu takın. Son olarak birkaç vida ile LINAK DL Feet™’i kolonlara taktıktan sonra yine birkaç vida ile kendi masa tablanızı monte edin. Artık yeni oturarak/ayakta çalışılabilen ofis masanızı kullanmaya hazırsınız. İşte bu kadar kolay!

Desk Frame 2 ile tanışın

Yalın tasarımlı travers, kaldırma kolonları ve ayak
DF2 konseptindeki tüm bileşenleri zarif ve kolay kullanımlı olmasını sağlamak için görünmez kayma pedlerine sahip kaldırma kolonları kullandık. Bu durum kolona daha düzgün ve zarif bir tasarım sağlamaktadır.
Ayrıca travers, kapalı bir bileşen olarak tasarlandığından kablolar görünmez. LINAK DL Feet ile birlikte, bildiğiniz LINAK kalitesinde çok zarif bir masaya sahip olmak için eklemeniz gereken tek parça masa tablasıdır.

 

Her LINAK sistemi ile yüksek kaliteli performans
DF2 tamamen yeni ve biraz da farklı bir çözüm olmasına karşın, tüm diğer LINAK® aktüatör çözümlerinden beklediğiniz aynı yüksek performans seviyesini elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Fabrikamızdan çıkan her parça, ürün ve sistem, aynı detaylı testlerden oluşan bir programa tabi tutulur. Ayrıca üretimimizin gelişmiş otomasyon seviyesi, her adımda size aynı yüksek kalite seviyesini elde etmenizi sağlar.

Daha iyi lojistik ve daha kolay taşıma
Yalınlık ve kolaylık konusuna özen gösterilerek tasarlanan Desk Frame 2, aynı zamanda daha iyi lojistik avantajlarıyla da göze çarpmaktadır. Bir iskelet, depo çalışanları ve servis mühendisleri tarafından kolayca taşınabilecek dört paketten oluşmaktadır.

Desk Frame 2 ve LINAK®’ın tam masa iskeleti çözümünden nasıl yararlanabileceğiniz ilgili daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin

 
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now