Haberler 10 Eylül 2019

Görünmez kayma pediyle donatılmış DL PLUS™ ile masa tasarımınızı bir üst seviyeye taşıyın

Ayarlanabilir ofis masası üreticileri, tasarımlarını geliştirirken artık daha fazla seçeneğe sahip. LINAK’ın tanıttığı yeni DL6 PLUS, yoğun ilgi gören DL6 kaldırma kolonunun görünmez kayma pedi ile donatılmış versiyonudur. Sade tasarımı, ayrıcalıklı masa tasarımlarına değer katmaktadır.

Ayarlanabilir ofis masaları ve toplantı odası mobilyaları geliştirirken tasarımın sadeliği öncelik taşıdığından dolayı, LINAK kaldırma kolonları için optimize edilmiş, yeni bir tasarım seçeneği sunmaktadır.

Biz bu tasarıma DL PLUS™ adını veriyoruz.

LINAK® kaldırma kolonlarına entegre edilen görünmez kayma pedleri sayesinde, kolon profilleri daha zarif ve daha ayrıcalıklı bir görünüme kavuşmaktadır. Bu, daima zirvede olmak isteyen seçici müşterilerin tercih edeceği tasarımlar geliştirebilmenizi sağlar.

DL kaldırma kolonu ailesi yeni bir üye kazandı
DL PLUS, kaldırma kolonlarından oluşan DL ürün portföyünde yeni bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. DL PLUS, ilk olarak son derece popüler olan DL6 serisinde tanıtılacak. DL6 Standard, entegre kontrolörlü DL6 IC, masa braketi veya montaj braketi ile donatılmış DL6 , DL6 PIEZO™ ve ağır iş istasyonu tasarımlarına özel 1,200 N’luk modeli ile bilinen DL6 serisi, DL6 PLUS ile 7. üyesine kavuşmuş olacak.

Tak Çalıştır (Plug & Play™) simgesi

Tak Çalıştır (Plug & Play™) – tüm parçalar birbiriyle uyumlu
DL kaldırma kolonlarının tüm modelleri gibi, yeni DL6 PLUS da Tak Çalıştır (Plug & Play™) özelliğine sahiptir ve bu sayede DESKLINE® ürün serisindeki neredeyse her ürün ile uyumludur. Kısacası, mevcut sisteminiz konusunda endişe etmeden DL PLUS’ı kataloğunuza ekleyebileceksiniz. Tüm parçalar birbiriyle uyumludur ve kusursuzca çalışır.

 

DL PLUS hakkında daha fazla bilgi edinmek veya masa sisteminiz için sunulan seçenekleri keşfetmek istiyorsanız, lütfenbölgenizdeki LINAK® temsilciliği ile iletişime geçin.