Contact us here
Haberler 16 Mayıs 2019

CO serisinin yeni kontrol kutusu, sağlık sektörüne yeni seçenekler kazandırmaktadır

Ayarlanabilir sağlık uygulamaları için LINAK® tarafından geliştirilen yeni ve güçlü bir kontrol kutusu ile tanışın. 280 W’lık Anahtarlamalı Güç Kaynağına (SMPS) ve IPX6 Washable DURA™ standardına sahip CO65, LINAK® OpenBus™ kontrol kutusu serisinin yeni üyesidir.

CO65

Ayarlanabilir sağlık uygulamaları için sunduğu kontrol kutusu platformuna yeni bir ürün kazandıran LINAK, gelişmiş tıbbi ekipman üreticilerinin doğru özelliklere sahip çözümler tasarlayabilmesini daha da kolaylaştırdı.

Programlanabilir aktüatör sistemleri için geliştirilen yeni CO65 kontrol kutusu, pratik bir kablo yönetim sistemine sahip 4 kanallı bir OpenBus™ kontrol kutusudur. Bu özellik, birden fazla ünitenin kolayca monte edilebilmesini sağlamaktadır.

Güçlü, yıkanabilir ve birçok seçenek sunar
280 W’lık Anahtarlamalı Güç Kaynağı (SMPS) sayesinde CO65, hastane ve hasta bakım ürünleri geliştiren üreticilerin çeşitli uygulamaları için çok yönlü bir tercih olarak öne çıkmaktadır. 350 W’lık bir SMPS, Bluetooth® teknolojisi ve CO-Link™ seçeneği ile sunulan CO71 modelinin yanında CO65, eğer güçlü, hızlı ve IPX6 Washable DURA™ standardına sahip bir çözüm arıyorsanız idealdir.

IPX6 Washable DURA™ ile daha fazla hijyen
CO kontrol kutusu serisindeki tüm modeller, CO65 modelinde de bulunan LINAK IPX6 Washable DURA™ standardı ile geliştirilmiştir. Bu standart, ürünün suya karşı korumalı olduğu ve makinede güncel normların gerektirdiğinden daha sık yıkanabildiği anlamına gelmektedir.

Bu sayede, yürürlükteki en yüksek hijyen standartlarına uygun olup, önemli oranda daha uzun ömürlü olan hareketli sistemler ile donatılmış çözümler geliştirebilirsiniz.

Entegrasyonu ve montajı kolaydır
Son derece pratik olan LINAK® braket çözümü sayesinde, CO kontrol kutulu sistemler kolayca monte edilebilir. Hem braketler hem de kontrol kutuları, uygulamanıza optimum uyum sağlayabilmeleri için çeşitli yönlere bakacak şekilde monte edilebilirler. Tüm CO kontrol kutuları, gerektiğinde yedek batarya ile de donatılabilirler. Çeşitli özelliklerden oluşan bu kombinasyon, aynı zamanda LINAK’ın yeni standartlarını da yansıtmaktadır.

Eğer LINAK® CO65 kontrol kutusu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now