Contact us here
Haberler 13 Kasım 2018

Yeni LA40 HP, diş hekimi koltuklarına güç katıyor

Diş hekimi muayenehanelerinde daha fazla verimlilik ve ergonomi yönünde giderek artan talep, LINAK®’ın yeni ve güçlü aktüatör teknolojisi ile karşılanmaktadır. Yeni LA40 High Performance lineer aktüatör, düşük gürültü seviyelerinden ve kusursuz performanstan ödün vermeden güç ve hız sağlamaktadır.

Yeni LA40 HP, diş hekimi koltuklarına güç katıyor

Hastaya optimum konforun ve diş hekimine iyi çalışma koşullarının sağlanması, her iki taraf için de eşit derecede önemlidir. Diş hekimi verimli çalışabilmek ve hastasına mümkün olan en yüksek konforu sağlamak ister ve bu noktada güçlü ve kusursuz aktüatör teknolojisi devreye girmektedir.

LINAK, yoğun ilgi gören lineer aktüatörü LA40’ın yeni bir versiyonunu tanıttı. LA40 HP (High Performance) adlı yeni model, LINAK’ın bilinen kusursuz hareket kabiliyetini sağlar, önceki modellerden bilinen tüm güvenlik sistemleri ile donatılmıştır ve tüm gerekli uluslararası standartlara ve normlara uygundur. 8.000 N’a kadar kapsamlı bir itiş gücü sağlamasına rağmen, şaşırtıcı derecede düşük gürültülüdür (<50dB).

LA40 HP, modern diş hekimi koltukları için birçok açıdan ideal bir tercihtir.

Daha fazla verimlilik için ergonomiyi geliştirin
Hastanın konforu ve muayenehanenin performansı, dünyanın dört bir yanında diş hekimleri için birinci önceliktir. Diş hekimi koltuğu da bu noktada kilit rol oynamaktadır. Koltuk, esnek olmalıdır ve hastaya bacaklarından sırtına ve boynuna kadar mükemmel destek sağlayabilmelidir. Ayrıca, hızlı ve kusursuz bir şekilde hareket ederek diş hekimine çalışırken optimum duruşu sağlayabilmelidir. 

Üstün konforu, kusursuz performansı ve yüksek hızı rahatsız etmeyen gürültü seviyelerinde sağlayabilmesi için, aktüatörün güçlü ve dayanıklı olması şarttır. LA40 HP lineer aktüatör, modern diş hekimi koltuklarına gelişmiş bir kontrol sistemi ile birlikte entegre edilebilecek çeşitli LINAK ürünlerinden yalnızca biridir.

Tüm ürünlerimiz, yukarıdaki özellikleri kullanım ömürleri boyunca sağlamak üzere denenmiş ve test edilmiştir. Dolayısıyla, her hasta için harekette mükemmellik ve optimum konumlandırma sağlarlar ve beklenmedik bakımlar gerektirmezler. 

Uluslararası bir iş ortağından bölgenize özel destek hizmetleri
Dünya çapında 35’ten fazla ülkede ofisleri bulunan LINAK, her zaman yakınınızda. Hedefimiz, bölgesel pazarları iyi bilen ve çalıştığımız kişilerin yakınında olan uluslararası bir iş ortağı olarak hizmet verebilmektir. Bu sayede, çok yakınınızda hem birinci sınıf aktüatör teknolojileri hem de uzman bir iş ortağı sunabilmekteyiz. Asya, Avrupa ve ABD’de bulunan fabrikalarımız sayesinde optimum bir lojistik sistemine sahibiz. 

LA40 HP aktüatör hakkında daha fazla bilgi edinmek veya LINAK aktüatör teknolojisi ile modern diş hekimi koltuklarına nasıl mükemmel hareket kazandırabileceğinizi öğrenmek için, lütfen bölgenizde bulunan LINAK ofisi ile iletişime geçin. 

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now