Contact us here
Haberler 29 Ekim 2018

Modern ameliyat masaları için güç ve performans artışı

Yeni LINAK® LC3 kaldırma kolonu sayesinde, ameliyat masalarında gelişmiş hassas hareket seçeneklerinin sayısı arttı. Ürün serisi, sunduğu güç, hassasiyet, kolay kontrol ve LINAK’ın imzası olan yumuşak hareket sayesinde, uygulamanızın geleceğin gereksinimlerine hazır olmasını sağlamaktadır.

Modern ameliyat masaları için güç ve performans artışı

LC3 kaldırma kolonu, LA40 HP ve LA20 aktüatöleri ve güçlü CO71 OpenBus™ kontrol kutusunun yanı sıra PJ2 motor çoğaltıcı adaptör kutusunu piyasaya süren LINAK®, tıbbi onaylı sistemler için geleceğin gereksinimlerine ayak uydurulmasını sağlamak ve daha fazla seçenek sunmak için ürün serisini geliştirdi ve genişletti. 

LC3

Aynı ürünlerle daha fazla seçeneğe sahip olun
6000 N itme gücü sağlayabilen LC3 kaldırma kolonu, sunduğu ekstra güç ile yumuşak ayarlama hareketi sağlamaktadır. Müthiş yüksek eğilme momenti sayesinde, üzerindeki yük ne olursa olsun modern ameliyat masalarında dikey kaldırma için idealdir. Yeni LA40 HP (High Performance - Yüksek Performans) lineer aktüatör, tam strokta güçlü ve hızlı hareket sağlarken LA31 ve LA20 aktüatörleri ile müşterinin istediği her türlü hareketi yaratabilirsiniz.

 

CO61 ya da CO71 gibi OpenBus™ kontrol kutularını kullandığınızda, size sekiz taneye kadar kanal sağlayan LINAK CO-Link™ seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bir PJ2 ekleyerek, ekstra iki kanalı daha kullanabilirsiniz. Kullanılabilecek gelişmiş hareket şekilleri sayısı neredeyse sınırsızdır. Ayrıca özelleştirilmiş yazılım, uygulamanızda ihtiyaç duyduğunuz hareket şekillerini sağlayacaktır.

Kapsamlı LINAK ürün serisinde, tüm bileşenlerin birbiriyle uyumlu olmasını sağladık.

Deneyimli bir iş ortağı ve özelleştirilmiş yazılımdan yararlanın
İşbirliği, her zaman LINAK DNA’sında önemli bir yere sahiptir. Denenmiş ve test edilmiş aktüatör sistemlerimizi, gelişmiş tıbbi ekipmanlarınıza uygulamanız sırasında, sizi dikkatli dinleriniz ve birlikte en iyi çözümü bulmak için çalışırız.

Ameliyat masaları, tedavi koltukları ve diğer gelişmiş tıbbi ekipmanlarınızı LINAK aktüatör sistemleri ile geliştirmek isterseniz, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now