Haberler 25 Nisan 2018

Yeni Bed Control uygulaması ile daha fazla kontrol

Bed Control uygulamasının yeni sürümü, ayak ve baş bölgelerini de ayarlayabilmenizi sağlar. Kullanıma yeni başlayanlar ise, uygulamanın ayarlarını artık birkaç basit adımda yapabilecektir.

LINAK motorlarıyla donatılmış konfor yatağınızı ayarlamak ve akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile eşleştirmek, güncelleştirilmiş uygulama sayesinde artık daha kolay. Uygulamanın yeni sürümü ile artık ayak ve baş bölgelerini de mobil cihazını üzerinden ayarlayabileceksiniz. Belleği, yatak altı aydınlatmasını ve dört farklı ayarı kontrol edebilmenizi sağlayan güncelleştirilmiş LINAK Bed Control uygulaması, mobil cihazınızı tüm kontrollere sahip bir el kumandasına dönüştürür. Bir diğer deyişle, güncelleştirilmiş uygulama Bluetooth® ile donatılmış tüm basit ve gelişmiş aktüatör sistemlerine sahip konfor yatakları için uygundur.

Akıllı telefonunuzla mükemmel konumu ayarlayın
Konfor yatağınızı üçüncü veya dördüncü bir aktüatör ile donatmanız, akıllı cihazınız üzerinden sırt ve bacak bölgelerine ek olarak ayak ve baş bölgelerini de ayarlayabilmenizi sağlar. Uygulamanın yeni sürümü buna hazırlıklıdır ve kullanıcının daha fazla ayarı belleğe kaydedebilmesini sağlar.

İlk kurulum rehberinden ve kullanımı kolay tasarımdan faydalanın
Bed Control uygulaması ilk kez çalıştırıldığı zaman, ekrana basit ve son derece kolay bir kurulum rehberi gelir. Hem eşleştirme işleminde hem de ayarlanabilir yatak için gerekli ayarların yapılmasında yardımcı olan bu rehber sayesinde uygulama birkaç adımda kullanıma hazır olur.

Kurulum rehberi, yatakta kaç adet aktüatör olduğunu ve yatakta masaj fonksiyonunun bulunup bulunmadığını sorar. Sorular yanıtlandıktan sonra uygulama yalnızca gerekli özellikleri gösterir. Bu ayarlar, gerektiğinde sonradan değiştirilebilir.

Yatak masaj özelliği ile donatılmış ise, kullanıcı, sunulan masaj menüsü üzerinden masaj yoğunluğunu ve programını kendi ihtiyaçlarına göre ayarlayabilir.

Bed Control uygulamasının ürün bilgi sayfası
 

Bed Control uygulamasının özelleştirilmesi

LINAK Bed Control uygulamasını kendi markanızla sunun
Markanızı taşıyan bir uygulama ile adınızı uygulama mağazalarında duyurun. Bed Control uygulamasını artık kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde yapılandırabilir ve logo, renk ve bağlantılarınızı kullanarak marka bilinirliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Uygulamayı nasıl özelleştirebileceğinize dair daha fazla bilgi edinin. 

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.