Haberler 10 Ocak 2018

Bed Control uygulamasında kurumsal kimliğinizi yansıtın

Bed Control Uygulamasını kendinize özel hale getirin! Bed Control uygulamasını artık kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde yapılandırabilir ve logo, renk ve bağlantılarınızı kullanarak marka bilinirliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Müşterilerinizin Bed Control Uygulaması ile konforlu yataklarını her ayarladıklarında, logonuzu, kurumsal renklerinizi gördüğünü, uygulama ya da ürün hakkında daha fazla bilgi almak istediklerinde, istediğiniz web sitesine yönlendirildiklerini hayal edin. LINAK size tam olarak bunları sunmaktadır. 

Bed Control Uygulamasını özelleştirerek, Bed Control Uygulamasının görsel kimliğini kendi kurumsal kimliğinizle uyumlu hale getirebilir ve müşterilerinizin markanızla ilgili farkındalığını artırabilirsiniz. Diğer bir deyişle, müşterilerinizin bu yatağı kimin ürettiğini ve bu konforu kimin sunduğunu çok daha açık bir şekilde görmesini sağlayabilirsiniz. 

Bed Control Uygulaması bir Bluetooth el kumandasının ana işlevlerini sunmaktadır. Ayrıca artık uygulamayı markanızı temsil edecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri arasında aşağıdakiler gösterilebilir:

  • Logonuzu ekleyin: Uygulama tasarımında logonuzu değiştirin.
  • Renk: Arka plan rengini değiştirin. Metin ve grafikler beyaz renkte kalmaya devam edecektir.
  • Bağlantılar: About (Hakkında) kısmında iki bölüm bulunmaktadır: Ürün bilgileri (Product information) ve Destek (Support). Buraya, istediğiniz bağlantıları koyabilirsiniz.
Bed Control uygulamasında kurumsal kimliğinizi yansıtın
 

Kullanıcı dostu tasarım – artık özelleştirilebilir 
Bu yıl, Bed Control Uygulaması kullanıcı arayüzünü, daha modern ve daha kullanıcı dostu bir görünümle yeniledik. Özellikleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bu tasarımı artık özelleştirme imkanına sahipsiniz. 


Nasıl başlayabilirim? 
Markanızı, sadece birkaç basit adımla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Bölgenizdeki LINAK temsilciliğini arayın ve uygulamanın nasıl görünmesini istediğinizi anlatın.  
 

Özelleştirilmiş uygulama kime ait olacak?
Uygulamanın tüm mülkiyeti size ait olacaktır. Aynı zamanda, Apple App Store ya da Google Play Store’a da uygulamayı siz yükleyeceksiniz.


İzlemede kalın! 
Bed Control Uygulaması, sürekli olarak geliştirildiğinden daha fazla güncelleme yapılırken lütfen bizi takip etmeye devam edin. 
Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.