Contact us here
Haberler 11 Nisan 2018

Atık su arıtma tesislerinde valflerin çalışma süresini zirveye taşıyın

LINAK aktüatörleri kolayca takılır ve entegre edilir. Güvenilirdir ve bakım gereksinimi yoktur. LINAK elektrikli aktüatörler, su ve atık su arıtma tesislerindeki vanaların geleneksel çalışma şeklini tamamen değiştirebilir.

Atık su arıtma tesislerinde valflerin çalışma süresini zirveye taşıyın

Üç basit adım! LINAK aktüatör sistemlerini sürgülü kapaklara, savak/bent kapaklarına, geçit vanalarına veya bıçaklı vanalara montaj işlemi için yeterlidir. LINAK atık su arıtma tesislerinde vana otomasyonu için ideal bir yüksek düzeyde güvenilir aktüatör çözümü sunmaktadır. 

LINAK elektrikli aktüatörleri, uzun yıllara dayanan deneyimlerle geliştirilmiştir. Açık alanların zorlu koşullarına dayanabilen aktüatör sisteminin montajı, saha çalışanları tarafından bile yapılabilir. Bu sayede en baştan zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlar.

Üç basit adımda monte edin
LINAK’ın atık su arıtma tesislerine yönelik aktüatörleri, kolay montaj olanağı sağlayan özel olarak tasarlanmış bir braketle gelmektedir. Önce aktüatörü brakete, braketi de vanaya takın. Braket sektörde yaygın biçimde kullanılan, üniversal ISO F07 ve F10 flanşlarına takılacak şekilde tasarlanmıştır. Daha sonra WCU kontrol ünitesini aktüatöre bağlayın. Ardından kontrol ünitesini güç kaynağına ve SCADA’ya bağlayın. Bundan sonra sadece vanayı açık/kapalı konumlarına getirmeniz yeterlidir. Plug & Play™, yani takın ve çalıştırın!

Servis kolaylığı sağlayan bir çözümden yararlanın
Kolayca kendiniz yapabileceğiniz montaj ve kurulum, manuel vanaların otomasyonunun ve mevcut aktüatörlerin değiştirilmesinin de çabuk ve sorunsuz biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır. Dışarıdan servis mühendisleri bulmanıza gerek yoktur. Sahadaki herhangi bir çalışan bunu yapabilir. Ayrıca, LINAK aktüatörler kapsamlı testlere tabi tutulurlar, zorlu ortamlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır ve yapıları gereği bakım gerektirmezler. Özetle LINAK aktüatör sistemleri, servis açısından kolaylık sağlayan bir vana otomasyonu çözümüdür.

Yeni teknolojilere yatırım yapın ve yatırım geri dönüşünü optimumlaştırın
LINAK, atık su arıtma tesislerinde bulunan eskimiş vana otomasyonu çözümlerinin, kolay kullanımlı ve servis kolaylığı sağlayan sistemlerle kolayca yenilenmesini ve değiştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, piyasadaki geleneksel çözümlere kıyasla bu sistemlerin satın alma maliyetleri ve enerji tüketimleri de önemli ölçüde düşüktür.

 
LINAK WCU Temel Ayarlama play-icon

LINAK WCU: Ayarlama

LINAK WCU Kabloların takılması play-icon

LINAK WCU: Kabloların takılması

LINAK WCU Sorun Giderme play-icon

LINAK WCU: Sorun Giderme

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now