Contact us here
Haberler 21 Haziran 2017

CO-Link™, sağlık sektöründeki gelişmiş uygulamalara tam kontrol sağlar

Yeni LINAK sistem kurulumu, gelişmiş sağlık uygulamaları üreticilerinin, hepsi tek el kumandası ile kontrol edilebilen sekiz taneye kadar kanallı, karmaşık aktüatör çözümleri sunmasına olanak tanımaktadır.

CO-Link™, sağlık sektöründeki gelişmiş uygulamalara tam kontrol sağlar

Sağlık sektöründe, uygulamaların daha gelişmiş, hassas ve güvenilir biçimde ayarlanmasına olan talep tüm dünyada giderek artmaktadır. Tedavi tekniklerinin giderek daha gelişmiş hale gelmesiyle uygulamaların gereksinimleri de artmaktadır. Modern röntgen koltukları ve masalarının yanı sıra ameliyat masalarının, birden fazla yöne dönebilmesi ve hareket edebilmesi gerekmektedir. 

Neredeyse hiç ekstra maliyet olmadan daha fazla seçenek
Yeni LINAK CO-Link™, elektrikli aktüatör sistemleri için seçenekleri arttırmaktadır. Neredeyse hiç ekstra maliyet olmadan 8 kanallı bir sistem oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Örneğin iki LINAK CO61 kontrol kutusunu, bir bağlantı kutusu üzerinden kabloyla birbirine bağlayın. Özelleştirilmiş bir LINAK yazılımı yüklediğinizde, yalnızca tek kumanda ile kontrol edebileceğiniz 2 x 200W çok kanallı bir aktüatör sistemine sahip olursunuz. İşte size LINAK CO-Link™!

Gelişmiş uygulamalar için kolay lojistik
Zaten tanıdığınız ya da stokunuzda bulunan ürünleri kullanarak, sekiz taneye kadar kanala sahip bir aktüatör sistemi oluşturabilirsiniz. Ekstra kablo ve özelleştirilmiş yazılım haricinde, zaten stokunuzda olan LINAK parçalarını kullanabilirsiniz. Bu durum maliyetleri azaltmanıza yardımcı olurken, üretiminizi pazarın taleplerine ayak uyduracak şekilde ayarlama esnekliği sağlamaktadır.

LINAK CO-Link™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen sistem web sitesini ziyaret edin ya da bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now