Haberler 23 Şubat 2017

Skovby Møbelfabrik ve yüksekliği ayarlanabilir yemek masaları

Danimarka’lı şirket Skovby Møbelfabrik, yüksekliği ayarlanabilir yemek masaları pazarına girmek için LINAK aktüatörleri ve bir batarya çözümü kullanmaktadır.

Skovby Møbelfabrik (mobilya fabrikası) 1933 yılında kurulduğundan bu yana, sipariş üzerine mobilyalar ve ekipmanlar sağlayan küçük bir dolap üretim atölyesinden, yemek odası mobilyalarında dünya çapında bir şirket haline geldi.

Kısa bir süre önce ürün portföyüne, LINAK’ın aktüatörleri ve batarya çözümünün kullanıldığı bir yüksekliği ayarlanabilir yemek masası eklendi.

Yükseklik ayarlı yemek masalarında yenilikçilik ve işlevsellik

Preben ve Jørgen Rasmussen Kardeşler

Günümüzde mutfak yemek alanı, evlerde yaşam ve birlikte zaman geçirmek için kullanılan önemli bir alan haline geldi. Bu durum, örneğin yemek masasına yeni özellikler eklemenizi sağlamaktadır. Skovby, bunun için kolları sıvadı. Sonuçta Skovby SM30 yemek masası ortaya çıktı.

Preben ve Jørgen Rasmussen kardeşler, merkezi Danimarka’nın Skovby şehrinde bulunan aile şirketinin üçüncü kuşak yöneticileridir.

Jørgen Rasmussen, “Yükseklik ayarı ve ergonomi, çalışma alanlarına zaten girmiş durumda. Bir sonraki adım ise evlerde daha fazla ergonomi olacak,” diyerek tahminlerini belirtti.

Bununla ilgili daha fazla bilgi için hikayenin tamamını okuyun:

  • Skovby Møbelfabrik ve LINAK arasında güçlü işbirliği
  • Çözümlere yakından bakış
  • Projede iş ortağı olarak LINAK’ın seçilmesinin nedenleri

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.