Contact us here
Kontrol Kutuları

COL50 MK2

Kontrolü bir üst seviyeye taşıyın. COL50, bir sonraki lift projenizin profilini yükselten, yalın, modern tasarıma sahip bir 3 kanallı kontrol kutusudur. COL50, ıslak alanlarda kullanılan, mobil uygulamalar için özel olarak geliştirilmiş LIFT50™ ürün serisinin bir parçasıdır. Seride COL50 model kontrol kutusu, BAL50 batarya ve CHL50 harici şarj cihazı yer almaktadır.

COL50 MK2

LIFT logosu

COL50 - profilinizi yükseltmek için tasarlandı
COL50 kontrol kutusu, sağlık çalışanları dikkate alınarak ergonomik olarak tasarlanmıştır. Zarif görünümü ve pratik, kolay kullanımlı arayüzü ile hayatı kolaylaştırır. Hastanın güvenli ve konforlu biçimde kaldırılabilmesini sağlayan bir dizi özelliğe sahiptir.

Hafif, göze çarpmayan ve güçlü özelliklere sahip ürün
COL50, daha hafif, daha küçük ve daha ergonomik olacak şekilde tasarlandı. Yalın beyaz yüzeyli güncellenmiş görünümü, görsel kirliliği azaltarak LIFT50™ tasarımının, bir sonraki hasta lifti tasarımınıza kolayca entegre etmenizi sağlar. Bu özelliklerin yeni nesil Li-Ion batarya teknolojisiyle bir araya gelmesi yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sayesinde daha iyi yatırım geri dönüşü sunar.

Daha fazla yönde hareket
3 kanala sahip COL50, konumlandırma ve kaldırmada maksimum esneklik için üç bağımsız aktüatörü kontrol etme olanağı sağlar. Ayrıca isteğe bağlı  PJ2 kontrol kutusu kullanılarak 5 kanala çıkarılabilir.

Kolay görülebilen göstergeler
Ayaktayken rahat görülebilecek şekilde yerleştirilen COL50’nin kolay görülebilen LED’leri, eğilmek zorunda kalmadan batarya durumunu gösterir.

Turbo ile zaman kazanın
COL50, yoğun programa sahip sağlık çalışanlarına zaman kazandırmak için normal hıza göre %30 daha hızlı hareket olanağı sağlayan turbo özelliğine sahiptir. Turbo işlevi, güvenlikten ödün vermeden iş akışlarının hızlandırılmasını sağlar.

Bakteri oluşumuyla mücadele
Bakterilere karşı ortak mücadelemize yardımcı olmak için, hasta liftlerinin daha agresif yıkama koşullarında çalışmaya devam etmesi önemlidir. IPX6 washable koruması ile LIFT50™ sistemi, silme ve herhangi bir yönden alacağı güçlü su püskürtmelerine karşı korunmaktadır.

Dijital özellikler
COL50, geleceğin iletişim olanaklarından yararlanmanızı sağlar: İsteğe bağlı kablosuz kontrol ve veri alışverişi ve servis gibi gelecekte kullanılacak olanaklar sunan Bluetooth® ile dijital yolculuğunuzun bir sonraki adımına hazırsınız. Alınan veriler, ürünün ne kadar kullanıldığı ve en son ne zaman yıkandığı ya da servisinin yapıldığı bilgilerini sağlayarak servisi planlamak ve lojistiği iyileştirmek için kullanılabilir. Batarya durumu gibi bilgilere de uzaktan erişilebilir.

Geleceğe hazır
Gelecekte, ürün durumunu yakında kullanıma sunulacak LINAK Uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden görebilecek ve özel çözümler için SoftCon2 OpenBus™ protokolü ile yerinde, anında programlama yapabileceksiniz.

Dahili şarj cihazı
COL50, harici şarj cihazı ile sunulmaktadır. Dahili SMPS şarj cihazı, bataryanın çok verimli biçimde şarj edilmesini sağlar. Tipik olarak BAL50 , 4-5 saatlik şarj süresi içinde tam boş durumdan tam şarjlı hale gelmektedir.

COL50 İşlevleri
COL50 kontrol kutusu, aşağıdakilerle bir sistem seçmenize olanak tanır:

 • Kanal sayısını seçmek
 • Softcon2 ile işlevlerin belirlenmesi
 • LINAK’ın standart ya da özelleştirilmiş yapılandırmalarını temel alan bir tak ve çalıştır çözüm seçilmesi

Bir bakışta önemli özellikler

 • Dikkat çekici, tasarımınıza uyan kompakt, modern tasarım
 • Hareket esnekliği sağlayan 5 taneye kadar kanal
 • Kurşun asit bataryalara göre daha iyi yatırım geri dönüşü sağlayan Li-Ion batarya teknolojisi
 • Yerinde yazılım özelleştirme olanağı sunan SoftCon2’ye hazır
 • IPX6 washable
 • Turbo özelliği ile konumlandırma sırasında %30 daha az bekleme süresi
 • Eğilmek zorunda kalmadan, kolay görülebilen LED göstergeler
 • Arıza güvenliği sağlayan yedekli kontroller

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
COL50 MK2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

LIFT™ user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

LIFT50™ OnePager

Hasta liftleri için gelişmiş sistemler, küçük ve hafif Li-Ion çözümü.

LIFT™ broşürü

Bir LIFT™ çözümü, LINAK olmadan hiçbir anlam ifade etmez. LIFT40™, LIFT40+™ ve LIFT50™ ile hasta liftleri sistemleri için yeni nesil, gelişmiş çözüm

LIFT50™ eşleştirme kılavuzu

LIFT50™ sisteminizi bir LINAK el kumandasıyla eşleştirmede kullanılacak adım adım kılavuz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now