Kontrol Kutuları

CBJ Home

Dâhilî bataryalı LINAK kontrol kutusu Bir veya iki aktüatörlü JUMBO sistemlerinde kullanılmaktadır. Konforludur ve kusursuz başlatma/durdurma hareketi, elektrikli acil indirme fonksiyonu ve maksimum SWL’yi (Güvenli Çalışma Yükü) kaydetme özelliği ile gelmektedir.

CBJ Home

CBJ Home, hasta kaldırma sistemleri için özel olarak geliştirilmiş bir çözümdür. Sistem, tek bir zarif modüle  dâhil edilmiş bir kontrol kutusu ve bir bataryadan oluşmaktadır.

Tıbbi güvenlik standartlarına uygunluğu ile onaylanmış CBJ Home, hastanın güvenli ve konforlu biçimde taşınmasını sağlayan yumuşak başlatma/durdurma hareketi, elektrikli acil indirme fonksiyonu ve acil durdurma sistemi gibi bir dizi özellik ile donatılmıştır.

CBJ-Home teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBH-Home batarya değişimi kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK CBJ-Home (CBJH) kontrol kutusunun pillerinin nasıl değiştirildiğini açıklamaktadır.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.