Kontrol Kutuları

CB8A

Montaj için kısıtlı yere sahip çeşitli sağlık uygulamalarında kullanılan elektrikli lineer aktüatörler için kompakt ve 2 kanallı kontrol kutusu. Tercihe bağlı olarak dâhilî batarya ile temin edilebilir.

Ürün tanımı

CB8A

CB8A, 3 aktüatörü birbirinden bağımsız olarak çalıştıran, bataryalı bir kontrol kutusudur. Bu kanallardan biri, ya haricî bir acil durdurma cihazı olarak ya da bataryayı şarj etmek amacıyla kullanılabilir.

CB8A, sade tasarımı ve yüksek kaliteli yapısı sayesinde, elektrik şebekesinden bağımsız çalışan yataklar, koltuklar, masalar ve daha bir çok hareketli uygulama için ideal bir kontrol kutusu olarak öne çıkmaktadır.

  • Görev döngüsü: Maks. %10 veya 2 dk. aralıksız kullanıldığında, 18 dk. dinlenmelidir

Ürün teknik veri sayfası

2D / 3D

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Tekerlekli sandalye çözümleri

Tekerlekli sandalye kullanıcıları için daha fazla konfor, dayanıklılık ve güvenlik.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.