Contact us here
Kontrol Kutuları

CB6P2

LINAK’tan SMPS ile donatılmış, hafif kontrol kutusu. OpenBus teknolojisi temelinde geliştirilmiş olup, analog sistemlere yönelik pazardaki talepleri karşılamaktadır. Paralel hareket sağlayan sistemler için idealdir.

CB6P2

CB6P2 platformu, mevcut analog sistemleri için güçlü ve optimize edilmiş bir çözüm arayan müşteriler için geliştirilmiştir.

OpenBus™ teknolojisi temelinde tasarlanmış olsa da, mevcut analog sistemlere uyum sağlayabilmesi için HB40 modelininkine benzer bir analog girişi vardır ve OpenBus™ aksesuarlarını desteklemez.

CB6P2, aktüatörün kapasitesinden maksimum verim alınabilmesi için, 270 W’lık güçlü bir Anahtarlamalı Güç Kaynağı (SMPS) ile donatılmıştır.

Üniversal voltaj sayesinde CB6P2, giriş voltajı fark etmeksizin dünyadaki tüm pazarlarda kullanılabilmektedir.

Değiştirilebilir şebeke kabloları, aşınan ve yıpranan kabloların değiştirilmesini kolaylaştırır ve cihazın dünyanın dört bir yanındaki şebekeler ile kullanılabilmesini sağlamaktadır.

CB6P2, geleneksel transformatör çözümleri ile kıyasla son derece hafif bir çözümdür ve bekleme modunda az enerji tüketir.

CB6P2, hall sensörü ile donatılmış aktüatörler ile tam paralel hareket sağlayabilir.


CB6P2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.