Kontrol Kutuları

CB6

LA27 lineer aktüatör için tasarlanmış LINAK kontrol kutusu. 4 kanal, LED’li güç göstergesi, ayrılabilir kablolar ve daha birçok özellik ile donatılmıştır.

CB6

CB6 kontrol kutusu, sağlık sektöründe LA27/LA40  ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.
Bu kontrol kutusu, LA27/LA40 serisi lineer aktüatörlere monte edilmek üzere tasarlanmıştır (tıpkı CB9 ve LA31 sistemi gibi). CB6 kontrol kutusu; LED’li güç göstergesine, ayrılabilir şebeke kablosuna ve tüm kablolar için gerginlik gidericiye sahiptir.

CB6 kontrol kutusu, LA27/LA40 ile iletişimi aktüatördeki dahili EOS (end of stroke) switchleri üzerinden sağlar. Motora giden güç, sinyal devreleri sayesinde aktüatör yerine kontrol kutusunda kesilir. Bu, aktüatörün son konuma ulaştıktan sonra yalnızca zıt yönde hareket edebilmesini sağlar.

LINAK, yeni projelerde CA30 ve CA40 modellerinin kullanılmasını önermektedir.

  • Voltaj: 220-240/120/100 V

CB6 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.