Contact us here
Kontrol Kutuları

CA63

Kablosuz Bluetooth® teknolojisi ile donatılmış analog kontrol kutusu. Hem analog hem de dijital aktüatör sistemleri ile donatılmış hastane ekipmanlarında ve ayarlanabilir sağlık uygulamalarında kullanılabilen CA63, kablosuz el ve ayak kumandaları ile de kontrol edilebilir.

CA63

Analog girişli LINAK CA63 kontrol kutusu; standartlaştırılmış teknolojiler, arayüzler ve uyumluluk sunan birçok emsalsiz özellik ile donatılmıştır.

LINAK aktüatörleri için geliştirilmiş olan CA63, örneğin ev tipi hasta bakım yataklarının hareket kontrolünde kullanılabilir. 200 W’lık bir SMPS’ye, mükemmel bir kablo yönetim sistemine ve birçok kolay montaj seçeneğine sahip olan bu kontrol kutusu, tedbirli hastane ve hasta bakım ürünleri üreticisine çeşitli uygulama imkânları sunmaktadır.

FET, IPX6 Washable DURA™ koruma ve batarya bağlantı noktası, CA63’in standart özellikleri arasındadır. Dünyanın her yerinde çalışabilen ve kullanılabilen tüm ürün platfomu LINAK’ın “One World - One Box (Bir Dünya – Bir kutu)” ilkesini desteklemektedir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
CA63 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Control boxes user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Kumandanızı, LINAK kontrol kutunuzla nasıl eşleştirebilirsiniz?

Birkaç adımda, sağlık uygulamanızın el kumandası ve LINAK kontrol kutusu arasında kablosuz bağlantı oluşturabilirsiniz.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now