Kontrol Kutuları

CA30

LINAK aktüatörleri için 2 kanallı, IPX6 Washable DURA™ kontrol kutusu Kolay montaj için özel sürgülü braketler, entegre kablo sabitleme sistemi ve SMPS ile gelmektedir.

CA30

Control Box Selector icon
Seçim yapmak için LINAK® Control Box Selector

CA30 ve CA40 kontrol kutuları, hasta bakımı ve rehabilitasyon sektörüne yönelik geliştirilmiş kontrol kutusu ailesinin yeni üyeleridir.


Bu kontrol kutuları, sürgülü braketler kullanılarak uygulamaya ayrı olarak monte edilebildiği gibi, özel olarak tasarlanmış aktüatör braketleri ile çeşitli aktüatör modellerine de monte edilebilmektedir.

CA30 ve CA40 kontrol kutuları SMPS (Switch Mode Power Supply - Anahtarlamalı Güç Kaynağı) ile donatılmış olduklarından, dünyanın dört bir yanında optimum performans ile kullanılabilmektedirler.

1. kanaldan 4. kanala kadar güç çıkışları, kutunun içerisinde bulunmaktadır. Kutu üç kablo çıkışına sahip olduğundan dolayı, uygulamada kullanılacak en uygun kablo kolayca seçilebilir.
Kontrol kutusu, ikili bir kapağa ve kablo sabitleme özelliğine sahiptir.

FET’ler (Field-Effect Transistors - Alan Etkili Transistörler), IPX6 Washable DURA™ ve batarya bağlantı noktası standart özelliklerdir.

CA30 ve CA40, aktüatör ile iletişimi dahili EOS (end of stroke) switchleri üzerinden sağlar.

CA30 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.