Kaldırma Kolonları

LC3

LC3, gelişmiş sağlık uygulamalarında kullanılan dikey kaldırma kolonlarının standardını belirlemektedir. Bu kompakt kaldırma kolonu, dayanıklı ve stabil kaldırma kolonları yönündeki beklentileri yerine getirmektedir. Yüksek hızlı gelişmiş bellek seçenekleri sayesinde, istenen konum hemen sağlanabilmektedir. LC3, ağır yükler altında bile son derece sessiz hareket eder.

Videolar

LC3 play-icon

Düşük gürültü seviyesi ile eşsiz LC3 kaldırma kolonu

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir play-icon

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LC3

4.000 N, 5.000 N ve 6.000 N’luk versiyonları ile temin edilebilen 3 kademeli bir kaldırma kolonu olan LC3, gelişmiş sağlık uygulamalarında kullanılan dikey kaldırma kolonlarının standardını belirlemektedir. 

LC3, sahip olduğu yüksek eğilme momenti sayesinde dayanıklı ve stabil kaldırma kolonları yönündeki beklentileri karşılar ve merkezden sapan ağır yükleri olan uygulamalar için idealdir. 

LC3, sağlık sektöründe kolayca entegre edilebilmesi için standart ve ağır hizmet tipi olmak üzere iki kompakt versiyon olarak geliştirilmiştir. Ağır yükler altında bile son derece sessiz hareket eder. Kaldırma kolonunun yüksek hız ve gelişmiş bellek seçenekleri, her türlü kullanım alanına uygun hızlı ve kolay bir çözüm sunabilmenizi sağlar. 

Esnek kablo yönetimini sağlayan sistem, kolondan geçen kablolu kusursuz tasarımın bir parçası olup ürünün kolayca yıkanabilmesini de sağlamaktadır. 

Zemin veya tavan uygulamaları için kullanılabilen kaldırma kolonunun, itme ve çekme işlemleri için güvenlik faktörü 5,0’tir.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LC3; sessizdir, güçlüdür ve ameliyat masaları, ameliyat sandalyeleri ve röntgen ekipmanları gibi gelişmiş tıbbi uygulamaların daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Ameliyat masaları için aktüatör sistemleri

Gelişmiş cerrahi uygulamalar için güç, hassasiyet ve kusursuz hareket

Güç ve Hız

Uygulamanızda hem güçten hem de hızdan yararlanın. LINAK sistemleri, hızdan ya da güvenlikten ödün vermeden size ekstra kaldırma kapasitesi sağlar.

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.