Kaldırma Kolonları

LC3

Ayarlanabilir tıbbi ekipmanlara yönelik güçlü kaldırma kolonu Hem 2 kademeli hem de 3 kademeli modelleri temin edilebilir. Her biri, eşsiz özellikleri sayesinde birbirinden farklı uygulamalar için idealdir. Bu kaldırma kolonu, sahip olduğu hız, hassasiyet ve güç kombinasyonu sayesinde, hareket çözümü için sınırlı yere sahip olan gelişmiş ameliyat masalarından röntgen ekipmanlarına kadar idealdir.

LC3

Tüm şaşırtıcı özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için LC3 tema sayfamızı ziyaret edin.

Dayanıklı ve stabil olan bu kaldırma kolonu, merkezden sapan ağır yükler altında sıkça kalan sağlık uygulamaları için mükemmel bir tercihtir. Yüksek eğilme momenti ile güçlü ve hassas motoru sayesinde ameliyat masaları, C-kollu sistemler, röntgen ekipmanları ve diş hekimi koltukları gibi çeşitli gelişmiş tıbbi ekipmanlar için idealdir.

LC3’ün 2 kademeli ve 3 kademeli modelleri temin edilebilir. Hangi modele ihtiyacınız olduğu, uygulamanıza bağlıdır. Her iki model de birçok ortak özelliğe sahip olsa da, aralarında bazı değişiklikler vardır.

Monte edildiklerinde minimum 320 mm uzunluğa sahip olan modeller, 700 mm’ye kadar strok uzunlukları sunar. Fakat 2 kademeli model, daha yüksek bir dinamik eğilme momentine (2.100 Nm’ye kadar) sahiptir. Uygulama alanı ne olursa olsun, her iki model tam fonksiyonelliğe sahiptir, optimum ergonomi sunar ve hasta bakım personelinin daha etkili çalışabilmesini sağlar.

LC3 ile kullandığınız takdirde, hız ve kaldırma kapasitesi ihtiyacınıza bağlı olarak, 6.000 N’a kadar itme ve 4.000 N’a kadar çekme gücüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek bir eğilme momentine (statik ve dinamik) sahip olan LC3, üst segment tıbbi uygulamalara yönelik dikey kaldırma kolonlarının standardını belirlemektedir.

Bu kolonu güçlü CO71 kontrol kutusu ile kullandığınız takdirde, gelişmiş konum hafızası ile hızlı ve kolay konumlandırma gibi özellikler sunabilir ve hasta bakım personelinin daha etkili çalışabilmesini sağlayabilirsiniz. Kabloları kolonun içinden geçiren ve her açıdan düşünülmüş kablo yönetimi çözümü sayesinde kolonların temizliği kolaydır ve bu sayede uygulamada hijyen seviyesi yüksek tutulabilir. Gizlenmiş kablolar ayrıca uygulamanın görsel tasarımını da üst seviyeye taşır.

LC3’ün hem 2 kademeli hem de 3 kademeli modelleri aynı performansı baş aşağı kullanıldıkları zaman da gösterirler. Bu sayede ister zeminde duran ister tavana asılı olan ekipmanlarınızdan aynı üstün performansı bekleyebilirsiniz.

LC3’ün itme ve çekme hareketlerindeki güvenlik faktörü 5.0’dır.

 

LC3 play-icon

Düşük gürültü seviyesi ile eşsiz LC3 kaldırma kolonu

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir play-icon

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

LC3 kaldırma kolonu

Ayarlanabilir tıbbi uygulamalara yönelik güçlü kaldırma kolonu Hem 2 kademeli hem de 3 kademeli modelleri temin edilebilir. Her biri, eşsiz özellikleri sayesinde birbirinden farklı uygulamalar için idealdir.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LC3; sessizdir, güçlüdür ve ameliyat masaları, ameliyat sandalyeleri ve röntgen ekipmanları gibi gelişmiş tıbbi uygulamaların daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Görüntüle

Ameliyat masaları için aktüatör sistemleri

Gelişmiş cerrahi uygulamalar için güç, hassasiyet ve kusursuz hareket

Görüntüle

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Görüntüle

Güç ve Hız

Uygulamanızda hem güçten hem de hızdan yararlanın. LINAK sistemleri, hızdan ya da güvenlikten ödün vermeden size ekstra kaldırma kapasitesi sağlar.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.