Contact us here
Kaldırma Kolonları

LC1

LC1 kaldırma kolonu, sağlık sektöründe kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olup, LC kolon serisinin sunduğu yeni, güçlü ve stabil bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

3 kademeli teleskobik kolon, hem yükseklik hem de performans açılarından çok sayıda özelleştirme olanağına sahip olup, 4.000 N’a kadar güç gerektiren uygulamalarda daha hassas bir hareket performansı sunmasıyla öne çıkıyor.

LC1’in belirgin değer kattığı uygulamalar arasında tedavi koltukları, hastane yatakları, inkübatörler ve sedyeler yer almaktadır.

LC1

LC1’e özel sayfamızı ziyaret ederek, sunulan özellikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

LC1 serisi

Çok yönlü LC kaldırma kolonu serisi, yeni LC1 sayesinde artık daha da fazla güç seçeneği sunmaktadır. Uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz gücü tam olarak sağlar ve gereksiz yere daha güçlü modeller seçmek zorunda bırakmaz.

Yüksek güce sahip olan bu kaldırma kolonu, merkezden sapan yüklerin yaygın olduğu sağlık uygulamaları için idealdir. Yüksek eğilme momenti, kolona sağlam ve stabil bir hareket performansı kazandırır. Kolonun son derece stabil hareket eden 3 kademeli teleskobik tasarımı, tedavi ve muayene ortamlarında gerekli gücü ve yüksekliği sağlamaktadır.

250 mm uzunluğunda olup 200 mm’den 900 mm’ye kadar strok uzunluğu sağlayan kolon, bu sayede özelleştirme ve tasarım seçenekleri açılarından yüksek düzeyde esneklik sunmaktadır. Uygulama alanı ne olursa olsun tam işlevsellik sunabilecek şekilde tasarlanmış olan LC1, hasta bakım personelinin çalışmalarında optimum ergonomi ve daha fazla verimlilik sunabilmek amacıyla geliştirilmiştir.

Düz ve temizlenebilen yüzeyi ve kolon içerisine gizlenmiş kablo yönetimi sayesinde, uygulamanızda yüksek hijyen seviyesi kolayca sağlanabilmektedir. Yüksek kaliteli mat yüzeyi ve gizli kabloları sayesinde uygulama tasarımınızı bir üst seviyeye taşır.

4.000 N’a kadar itme ve 2.000 N’a kadar çekme gücü gerektiren uygulamalar için ideal olan LC1, bu tür uygulamalara gerekli hızı ve kaldırma performansını kazandırmaktadır.

Modern tasarımıyla dikkat çeken LC1, kullanılan yüksek kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bileşenler ve malzemeler sayesinde ağır kullanım koşullarında bile uzun bir kullanım ömrü sunar. Sektörün en titiz test laboratuvarında kapsamlı olarak test edilen kolon, kritik tıbbi uygulamalarda güvenebileceğiniz yüksek performansı sunar. Yüksek derecede dayanıklılık sunan LC1, en ağır yükleri bile her seferinde güvenle kaldırabilecek güce sahiptir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
LINAK kaldırma kolonları: LC1 ailesi play-icon

LINAK LC1: tercih edilen güç

LINAK LC1 play-icon

LINAK LC1: Yüksek güçlü kaldırma kolonu

LC1 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lifting columns user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

LC1 kaldırma kolonu: sunduğu olanaklar sonsuzdur

Tıbbi uygulamalarınıza yüksek güç ve stabil hareket kazandıran LC1 kaldırma kolonu, son derece esnek olmasıyla çeşitli tıbbi uygulamalar için idealdir.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Ameliyat masaları için aktüatör sistemleri

Gelişmiş cerrahi uygulamalar için güç, hassasiyet ve kusursuz hareket

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Güç ve Hız

Uygulamanızda hem güçten hem de hızdan yararlanın. LINAK sistemleri, hızdan ya da güvenlikten ödün vermeden size ekstra kaldırma kapasitesi sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now