Kaldırma Kolonları

BL1

400 mm’ye kadar strok uzunluğu olan, 3 parçalı kompakt ve güçlü (2.000 N itişme gücü) kaldırma kolonu Değiştirilebilir kablo bağlantısı ve tercihe bağlı entegre kablosu olan kusursuz bir tasarım.

BL1

BL1, örneğin hastane yataklarında, bakımevi tipi hasta tedavi yataklarında, tedavi koltuklarında ve diş hekimi koltuklarında kullanılmaya uygun, 3 parçalı bir kaldırma kolonudur.

Kompakt boyutlara ve uzun bir strok uzunluğuna sahip kaldırma kolonu. 3 parçalı tasarım, çeşitli profillerin üst üste binebilmesini sağlayarak yüksek seviyede stabilite kazandırmaktadır.

Kaldırma kolonu, içinde tahrik zinciri bulunan açık milli bir aktüatör olup son derece sessizdir.

BL1, kolonun üst veya alt tarafına bir el kumandasının veya ayak pedalının bağlanabilmesini sağlayan ve bunun için kolonun içine entegre edilen bir kablo ile temin edilmektedir.

Yani, kablolar kolonun içinde gizlidir. Üst plakaya hem kontrol ünitesi hem de motor kablosu bağlanabilir; ancak alt plakaya yalnızca ya motor kablosunu ya da kontrol ünitesini bağlamak mümkündür.

Kablonun entegre edilmiş olması, kolonun estetik bir tasarımda rahatça kullanılabilmesini ve kolayca temizlenebilmesini sağlamaktadır. 

Sağlanan avantajlardan bazıları:

  • Kısa kurulum boyutları ve uzun strok boyu
  • Yüksek stabilite
  • Düşük gürültü seviyesi
  • Değiştirilebilir kablolar
  • Maks. güç: 2.000 N
  • Maks. hız: 18 mm/sn

BL1 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Görüntüle

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Görüntüle

Tekerlekli sandalye çözümleri

Tekerlekli sandalye kullanıcıları için daha fazla konfor, dayanıklılık ve güvenlik.

Görüntüle

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.