Aksesuarlar

QLCI2

Hastane yataklarındaki hastaların tartılması için mükemmel çözüm. Bir LINAK OpenBus™ aktüatör sistemi ile birlikte kullanıldığında, akıllı bakım çözümünde önemli bir role sahiptir ve hemşirelerin ve sağlık personelinin daha verimli çalışmasına olanak tanır.

QLCI2

Hastane ve bakım sektörüne yönelik Quad Load Cell Interface 2 (QLCI2), tartma ve Yataktan Kalktı (Out of Bed) işlevlerine sahip bir tartı sistemi aksesuarıdır. 

QLCI2’nin muhafazası, benzersiz kızaklı braketlerle kolayca monte edilebilir ve IPX6 Washable DURA™ korumasına sahiptir. QLCI2, yüksek düzeyde özelleştirme olanağı sağlayan LINAK® OpenBus™ sistemini destekler.

QLCI2 teknik veri sayfası

Teknik veri sayfasını çevrimiçi bir dergi olarak görüntüleyin veya PDF'i indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.