Aksesuarlar

MJB2

Gelişmiş tıbbi ekipmanlarınızda veya hastane yatağı, tedavi koltuğu veya ameliyat masası gibi sağlık ekipmanlarınızda mevcut portların sayısını artırabilmenizi sağlayan, kompakt boyutlara sahip port çoklayıcı. Hem analog hem de tam OpenBus™ sistemler ile uyumludur.

MJB2

MJB2, hem analog hem de OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış, kompakt boyutlara sahip bir port çoklayıcısıdır. Bir el kumandasının, ayak pedalının veya ör. Yatan Altı Aydınlatması gibi bir aksesuarın kolayca bağlanabilmesi için 1 port daha gerektiren sistemler için geliştirilmiştir.

Hastane yatakları, ameliyat masaları ve tedavi koltukları gibi çeşitli sağlık ekipmanlarına kolayca entegre edilebilir. MJB2, kablo kelepçesi veya vida kullanılarak kolay ve hızlı biçimde monte edilebilir.

MJB2, IPX6 Washable DURA™ standardı sayesinde daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir ve yıkama tünellerinde veya yüksek basınçlı su ile yıkanabilir.

MJB2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Ayarlanabilir sağlık ekipmanları için kompakt port çoklayıcı MJB2

Ayarlanabilir sağlık ekipmanlarına ekstra kontrol üniteleri veya aksesuarlar bağlamanın kolay yolunu arıyorsanız, aradığınız çözüm MJB2 olabilir. Kompakt boyutlara sahip olan bu port çoklayıcı; hastane yatakları, ameliyat masaları ve tedavi koltukları gibi çeşitli ekipmanlar için optimize edilmiştir.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.