Aksesuarlar

DJB

DJB, sağlık sektöründe kullanılan lineer aktüatör sistemleri için geliştirilmiş bir bağlantı kutusudur. Kullanışlı tasarımı sayesinde tedavi/muayene yatakları ve koltukları için idealdir. Tercihe bağlı olarak IPX6 Washable sınıfında korumalı olarak temin edilebilir.

Ürün tanımı

DJB

DIN bağlantı kutusu, kontrol kutusuna 1 veya 2’den fazla kontrol ünitesi bağlanması gerektiğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

DIN bağlantı kutusuna dörde kadar kontrol ünitesi bağlanabilir. Ayrıca, bağlantı kanallarının tümü kutunun aynı tarafında bulunmaktadır. Bu sayede kullanışlı bir tasarıma sahip olan kutu, örn. bir tedavi/muayene yatağının veya koltuğunun kenarına kolayca monte edilebilir. 

DIN bağlantı kutusu, IPX6 sınıfında koruma sunduğundan, diğer MEDLINE® ürünlerimiz gibi yıkama tünelinde yıkanabilir. DJB kanalları için kör tapa sipariş etmeniz de mümkündür.

Ürün teknik veri sayfası

DJB teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.