Contact us here
Tıbbi görüntüleme

C-kol

Hassas ve esnek hareket çözümleri, C-kollarına olan ihtiyacı artırır. LINAK aktüatör çözümleri, C-kollu sistemlere optimum hareket, fonksiyonellik ve güvenlik kazandırılabilmesi için tasarımda esneklik ve özgürlük sunmaktadır.

Hastanelere yönelik röntgen ve ameliyat ekipmanları için LINAK aktüatörler ile donatılmış C-kol

C-kollar için sistem çözümleri

C-kollu sistemler, hareket konusunda mükemmel hassasiyete sahip olmalı ve aynı zamanda tıbbi personel için ergonomik çalışma koşulları sağlamalıdır.

Çok çeşitli hareket seçenekleri ve işlevsellikler ile tasarlanan C-kollar ile yüksek kaliteli tedavi olanağı sunun. LINAK®, sistemin yükseklik dâhil tüm hareketleri aynı anda yapabilmesini sağlayan elektrikli hareket seçenekleri sunmaktadır. Hassas ve güçlü hareket seçenekleri, sağlık personeline daha fazla ergonomi sağlar. LINAK’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, C-kollu sistemlere hızlı ve kusursuz hareket özelliği kazandırır.

LINAK’ın C-kollu sistemlere yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, aşağıdaki avantajlar ile katma değer sunar:

  • Gelişmiş ergonomi, optimum çalışma koşulları sağlar
  • Güvenlik özellikleri ve konfor
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar

Sağlık çalışanlarının sayı olarak yetersiz olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Sağlık sektöründe yaşanan zorluklar, günlük tedavi prosedürlerine yardımcı olacak araçlar ve ekipmanlar gerektirmektedir.

 

Daha fazla ergonomi

C-kollu sistemlerde elektrikli hareket çözümlerinin kullanılması, hem yüksekliği hem de yatay hareketleri aynı anda ayarlama olanağı sağlar. İster tek hareketler ister hareket kombinasyonları için hareket modelleri belirleyerek doğru konumun kolayca ayarlanabilmesini sağlayın. Daha verimli ve geliştirilmiş konumlandırma özelliği, ergonomik açıdan ideal bir tedavi ortamı yaratır.

 

Güvenlik özelliği ve konfor

C-kollu sistemlerle tedavi sırasında hassasiyet ve ayarlanabilirlik son derece önemlidir. LINAK’ın sistem çözümleri, uygulamanıza kusursuz ve güvenilir hareketlilik kazandırır

  • Uygulamanın hızlı ve hassas bir şekilde konumlandırılabilmesi, tedavinin başarısına katkıda bulunur
  • Belirlenmiş acil durum konumlarına hızlı bir şekilde geçiş sağlayan özel düğme, hem hastaya hem de sağlık personeline daha fazla güvenlik ve konfor sağlar.
 

Uzaktan kontrol özelliğiyle kesintisiz kullanım

LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Olabildiğince verimli olabilmeniz için, size güvenilir teknik destek prosedürleriyle birlikte optimize edilmiş aktüatör sistemleri sunuyoruz. LINAK OneConnect™, servis verilerine dünyanın her yerinden erişebilmenizi sağlayarak sorunların uzaktan giderilebilmesini sağlar. Tümü, C-kollu uygulamaların kesintisiz çalışabilmesi için.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now