Contact us here
Profesyonel ortamda LINAK ürünleriyle donatılmış bir küçük müdahale koltuğu ve diş hekimi koltuğu.

Sağlık ve wellness

Sağlık ve wellness uygulamaları için geliştirilen LINAK sistem çözümleri, ergonomiden ve verimlilikten ödün vermeden optimum konfor kazandıran kusursuz ve güvenilir hareket sağlar.

Sağlık ve wellness uygulamalarına yönelik aktüatör sistemleri

Hem yaşlanan ve artan nüfusun hem de sağlıklı yaşam gibi mega trendlerin gerektirdiği tedavi hizmetlerine olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Bu durum, yüksek kaliteli sistem çözümlerine duyulan ihtiyacı ortaya koymaktadır.

LINAK®’ın elektrikli aktüatör sistemleri, sağlık ve wellness sektörlerindeki çeşitli uygulamalara kusursuz ve güvenilir hareket kazandırır.

LINAK, hem temel hem de gelişmiş küçük müdahale koltukları ve diş hekimi koltukları için yüksek kaliteli, özelleştirilmiş sistem çözümleri sunmaktadır.

Geliştirilen çözümler temel veya gelişmiş hareket özellikleriyle dolatılabileceği gibi, sisteme yazılım destekli masaj veya ısıtma fonksiyonları kazandıran aksesuarlar dâhil edilerek etkili tedavi çözümleri sunulabilir.

LCi™ iletişim protokolünün ürünle ilgili verileri toplama potansiyeli sonsuzdur. Sistem durumunu izlemeye ve yaklaşan servis, sistem hataları ve akü durumu hakkında bilgi vermeye yardımcı olabilir ve hatta istenmeyen sistem arızalarını önleyebilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now