Contact us here
Masalar

Endüstriyel çalışma alanları

LINAK aktüatör sistemleri, montaj ve paketlemenin yanı sıra, çeşitli çalışma tezgahları için yumuşak ve güvenilir yükseklik ayarlama olanakları sağlamaktadır.

Endüstriyel çalışma alanları

Endüstriyel çalışma alanları için aktüatör sistemleri

Ergonomi konusuna giderek daha fazla önem verilmesi, birçok kuruluşun, çalışanlarına daha rahat çalışma alanları sunmanın yollarını aramaya sevk etti. Sırt ağrısı ya da işle ilgili diğer rahatsızlıklar nedeniyle işe devam etmeme durumları kuruluşlar için maliyetli olabilmektedir. Bu nedenle verimi ve sunulan işlerin çekiciliğini korumak için yenilikçi çözümlerin bulunması gerekmektedir. Çalışma istasyonlarının esnek ayarlama olanakları sunması, çözümde önemli bir rol oynayabilir. LINAK aktüatör sistemlerini kullanarak hem yumuşak hareket olanağına kavuşursunuz hem de bir dizi başka avantajdan yararlanabilirsiniz.

  • Dayanıklılığı sağlayan kapsamlı testlere tabi tutulmuş aktüatörler
  • Paralel hareketle yenilikçi ve dengeli çözümler
  • 30 yılı aşkın deneyime sahip global iş ortağı

Yüksekliği ayarlanabilir çalışma alanları, çalışanlarınız için ergonominin geliştirilmesine yardımcı olabilir. Aynı zamanda, montaj ya da paketleme hatlarında LEAN süreçleri iyileştirebilir. Hatta ESD (Elektrostatik Deşarj) çalışma tezgâhlarında güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilir. LINAK aktüatörleri, masa tablalarının kaldırılması ve konum ayarlama araçları ile neredeyse tüm endüstriyel çalışma alanlarında kusurusuz hareket olanağı sağlamaktadır.

Dayanıklı, denenmiş ve test edilmiş aktüatörlere güvenin
Tüm LINAK ürünleri fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Bu testler, gerekli sertifikalara uyumluluğu ve dayanıklılığı sağlamak için yapılmaktadır. Modern elektrikli aktüatörlerin tümü bakım gerektirmeyen türdedir. Endüstriyel çalışma alanları, genellikle 24-7 esasına göre çalışırlar ve çalışılamayan süreleri en aza indirmek için hatasız çalışmaları önemlidir.

Dengeli kolonlarla kusurusuz hareket olanağından yararlanın
Endüstriyel çalışma alanlarında vardiyalı çalışanlar, genellikle aynı boyda ve yapıda olmamaktadır. En iyi ergonominin sağlanması için çalışma alanının kişiye göre ayarlanması gerekmektedir. Kapsamlı LINAK ürün portföyü, her türlü amaca uygun çalışma alanlarının tasarlanmasına olanak tanımaktadır. Tüm aktüatörler, yüksek stabiliteye sahiptir ve sistemler düşük gürültü seviyesiyle kusursuz hareket sağlamaktadır. 

Deneyim sahip bir iş ortağı ile çalışın
LINAK olarak, 30 yılı aşkın bir süredir ürün portföyünün yanı sıra, uluslararası alandaki pazar bilgilerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Bununla birlikte iş ortaklıklarına hâlâ çok değer vermekteyiz ve müşterilerimizi dikkatle dinlemekteyiz. Günümüzde LINAK, ZERO™ teknolojisi (<0,1W beklemede güç tüketimi) ve PIEZO™ çarpışmayı önleme çözümü gibi gelişmiş özelliklere sahip üstün elektrikli aktüatör sistemleri sunmaktadır. 

 
Ayrıntıları göster
Endüstriyel çalışma alanları için sistemler

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Masa çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, ofis masaları ya da teknik ve endüstriyel iş istasyonları gibi birçok masa türünün yüksekliğinin yumuşak ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasını sağlar.

Ayrıntıları göster

Endüstriyel iş istasyonlarına yönelik sistemler

Montaj masaları, paketleme masaları ve ESD iş tezgâhları, lineer aktüatör sistemlerinin avantajlarını kullanabilecek profesyonel iş istasyonlarıdır. Kanıtlanmış çözümler arasında içten motor yuvalı kolonlar ya da dış profilsiz aktüatörler bulunmaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.