Contact us here
Profesyonel ortamda ameliyat masası, küçük müdahale koltuğu, kan bağışı koltuğu, diyaliz koltuğu, inkübatör.

Hastanede tedavi

LINAK aktüatör sistemleri, sahip oldukları yenilikçi konumlandırma teknolojisiyle hassasiyeti artırır, hastaya daha fazla konfor sağlar ve en iyi tedavinin verilebilmesi için güçlü, hassas ve güvenilir çözümler sunar.

Hastanelerde kullanılan tıbbi uygulamalara yönelik aktüatör sistemleri

Yaşlanan nüfus ve günümüz yaşam tarzlarıyla ilgili hastalıklarda önemli bir artışla karşı karşıya olan sağlık sistemi, sağlık uzmanları için ergonomiden ve verimlilikten ödün vermeyen, optimize edilmiş cerrahi prosedürler gerektirmektedir.

LINAK®’ın sistem çözümleri, her cerrahi senaryonun gerekliliklerine uyum sağlamak amacıyla, tanımlanmış hareket modelleri, konum belleği ve çeşitli hassas konumlandırma seçenekleri sunmaktadır.

LINAK, hem temel hem de gelişmiş hareketler ve fonksiyonlar gerektiren çeşitli uygulama türlerine uygun sistem çözümleri sunmaktadır.

LCi™ gibi bir veri iletişimi protokolünün sisteme entegre edilmesi, istenmeyen aksamaların veya arızaların planlı prosedürleri kesintiye uğratmadan tespit edilebilmesini ve ortadan kaldırılabilmesini sağlar.

Ameliyat masaları, küçük müdahale koltukları, kan bağışı koltukları, diyaliz koltukları ve inkübatörler dâhil olmak üzere çeşitli uygulamalar için ideal sistem çözümleri geliştiren LINAK, her amaca uygun mükemmel çözümü bulmak için uzun yıllara dayanan uzmanlığından ve teknik birikiminden faydalanmaktadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now