Contact us here
Hasta kaldırma ve mobilite çözümleri

Duş sandalyeleri

Hastaların duş ve kişisel hijyenlerinde hasta bakıcılarına destek olan çok fonksiyonlu duş sandalyelerine olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Modern duş sandalyelerine yönelik LINAK aktüatör çözümleri, ürün tasarımında daha fazla esneklik ve özelleştirme olanağı sağlamanın yanı sıra, geliştirdiğiniz ürüne güvenlik sağlayan özellikler de kazandırır.

Hasta bakıcıları için LINAK’ın elektrikli lineer aktüatörleriyle donatılmış, çok fonksiyonlu duş sandalyesi

Duş sandalyeleri için sistem çözümü

Günlük duş ve hijyende destek olması için kullanılan çok fonksiyonlu duş sandalyelerine olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Kaynakların kısıtlı olması, yaşlı ve engelli kişilerin giderek artması ve kişisel itibara verilen önem, günümüz sağlık sektöründe öne çıkan noktalardır.

Hasta bakıcılarına sunulan çeşitli hareket seçenekleri, günlük çalışma rutinleri sırasında yardımcı olur ve verimi artırır. Yüksek güce sahip hareket seçenekleri, ağır ve dengesiz durumlarda kaldırma hareketlerini kolaylaştırarak hasta bakıcısına ergonomik bir çalışma imkânı sunar.

Elektrikli aktüatör çözümleri birçok avantaj sunar:

  • Güçlü, yüksekliği ayarlanabilir duş sandalyeleri
  • Daha fazla ergonomi
  • Kullanıcı için daha yüksek yaşam kalitesi

Sağlık çalışanlarının sayı olarak yetersizliği; hastaneler, bakımevleri ve diğer sağlık kuruluşları tarafından açıkça ifade edilen bir durumdur. Bu durum, günlük çalışma rutinlerini destekleyen ve optimize eden özel araç ve ekipmanlar gerektirmektedir. Çeşitli gereksinimleri karşılayan bu tür ekipman ve uygulamalar, daha fazla ergonomi ve verimlilik sağlar ve aynı zamanda hastanın onurunu korur.

Duş sandalyelerinin yükseklik, yanal gövde, el ve ayak desteği ayarlama sistemlerinde elektrikli hareket çözümlerinin kullanılması, hasta bakıcılarının ergonomik ve ağır yük kaldırmadan çalışabilmelerini sağlayarak günlük çalışma rutinlerini kolaylaştırır. LINAK®’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, çalışan memnuniyetine katkıda bulunur.

 

Güçlü sistem çözümlerinin faydaları

LINAK'ın geniş çözüm portföyü, ürün tasarımında yüksek esneklik sağlar. Sisteminiz ister birkaç basit hareket gerektirsin ister çeşitli kompleks hareketler, ürünlerimizin tam uyumluluğu her türlü uygulama senaryosunda yüksek memnuniyet ve avantaj sağlar. LINAK, ister basit ister gelişmiş çözümler gerektiren duş sandalyesi sistemleri için her türlü gerekliliği karşılayabilmek amacıyla her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

 

Ergonomi

Ayarlanabilir sandalyeler, hasta bakıcısının kendisini zorlamasına gerek bırakmamasıyla büyük önem taşımaktadır. Sandalyelerde yükseklik ayarı ve yanal gövde desteği, hasta bakıcısı ergonomisi açısından çok önemlidir. Kaynakların kısıtlı oluşu ve yaşlı nüfusun giderek artması, doğru ekipmanın kullanılmasını ve günlük çalışmalarda ergonominin sağlanmasını uzun vadede daha da önemli bir hâle getirecektir.

 

Yaşam kalitesi

Duş sandalyesi kullanıcılarına banyoda daha fazla konfor sunan ve hatta yardımcı olmadan duş alabilmelerini sağlayabilen LINAK ürünleri, kullanıcılara daha fazla mahremiyet ve güvenlik kazandırabilmenizi sağlar.

LINAK’ın sistem çözümleri, duş sandalyelerine optimum hareketlilik kazandırır

Her türlü duş sandalyesi, kullanıcıya konfor ve güvenlik sağlamanın yanında hasta bakıcılarına ideal ergonomik çalışma koşulları sunabilmelidir.

Duş sandalyeleri, kullanıcının ihtiyaçlarına yüksek düzeyde uyarlanabilir olmaları gerektiğinden çeşitli ayarlanabilir özelliklerle donatılır.

Uygulama tasarımı, LINAK ile daha kolay.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now