Contact us here
Yatak tipleri: Profesyonel ortamda LINAK ürünleriyle donatılmış ev tipi, bakımevi tipi, hastane tipi ve YBÜ tipi yataklar

Hasta bakım yatakları

LINAK aktüatör çözümleri, hasta konforundan ve güvenliğinden ödün vermeden sağlık hizmeti personeli için ideal ergonomik çalışma koşulları sağlayan güçlü hareket çözümleri sunmaktadır.

Sağlık sektöründe kullanılan yataklar için aktüatör sistemleri

Yaşlanan nüfus, daha uzun ortalama yaşam ömrü ve sağlık sektöründe yaşanan personel sıkıntısı gibi faktörler, mevcut sağlık personeli üzerinde önemli bir baskı oluşturmaktadır. Ayrıca, obezite hastalarının sayısı da giderek artmaktadır.

Yaşanan trendlerin sağlık sektörünü nasıl etkilediğinin bilincinde olan LINAK®, aktüatör çözümlerini sektörde yaşanan zorlukların üstesinden gelinebilmesi için geliştirmektedir.

İster ev tipi hasta bakım yatakları için temel bir çözüme ihtiyacınız olsun ister bakımevi yatakları, hastane yatakları veya YBÜ yatakları için gelişmiş bir çözüme; yüksek kaliteli, güvenilir ve güçlü aktüatör sistemleri her zaman vazgeçilmezdir.

LINAK’ın akıllı OpenBus™ sistemi sayesinde, aktüatör sistemlerine yatak altı aydınlatması, tartma fonksiyonu ve yataktan kalkıldığını algılayan sensör gibi konforu ve güvenliği artıran çeşitli özellikler eklenebilir.

LCİ™, sağlık sektöründe veri ve iş akışlarını optimize ederek hemşirelerin, doktorların ve servis teknisyenlerinin hayatlarını kolaylaştıran birinci sınıf bir iletişim arayüzdür.

LINAK aktüatör çözümleri, yumuşak ve düşük gürültülü hareketten çok daha fazlasını sağlayarak sağlık çalışanlarının iş memnuniyetini de artırır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now