Contact us here
Ürün deneyim hikâyesi

EasyRobotics, paletlemede yükseklere LINAK ile erişiyor

Danimarkalı EasyRobotics şirketinin amacı, müşterilerine yüksekte koli istifleyebilen ve bunu hem hızlı hem de hassas bir şekilde yapabilen kompakt ve esnek bir çözüm sunabilmek. Geliştirdikleri paletleme çözümlerini bu nedenle LINAK’ın ELEVATE™ kaldırma kolonuyla donattılar.

EasyRobotics’ten EasyPalletizer Pro

Robot hücreleri için standartlaştırılmış çözümler üreten EasyRobotics, geliştirdikleri kaldırma çözümünde önceliği stabilite, kalite, hassasiyet ve güç gibi parametrelere verdiler. Bu gereksinimleri karşılayan ELEVATETM kaldırma kolonu, EasyPalletiser Pro kobot paletleme robotunun ayrılmaz bir parçası oldu.

EasyRobotics’in merkezinin de tıpkı LINAK® gibi Danimarka’nın güneyinde bulunması, paletleme robotunun geliştirilme sürecinde iki şirketin yakın iş birliğinde bulunmuş olmasına neden oldu. Başarıyla tamamlanan iş birliğinin sonunda EasyRobotics pazarları hakkında son derece değerli bilgiler paylaştı.

EasyRobotics CEO’su Anders Kjempff, aşağıda izleyebileceğiniz röportajında ELEVATE kaldırma kolonuyla donattıkları EasyPalletizer Pro ve paletleme robotlarının geleceği hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now