Contact us here

LINAK aktüatör çözümleri esnektir ve genellikle müşterinin gereksinimlerini tam karşılayacak şekilde özelleştirilebilmektedir. LINAK aynı zamanda birçok kaliteli üçüncü parti ürün sağlayıcısı ile birlikte çalışmakta ve bu sayede neredeyse her türlü gereksinimi karşılayacak çözümler ortaya koyabilmektedir.

Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için güçlü bir şekilde çalışmaktayız. Her zaman en iyiye ulaşmak için çabalamaktayız. İşte bu nedenle, LINAK olarak aktüatörler için entegre kontrolörler ve CAN bus gibi yeni özellikler geliştirmeye devam etmekteyiz. 

Ancak, her çözümün sadece LINAK parçalarından oluşmayacağı gerçeğini de kabul etmekteyiz. Bu nedenle, müşterilerimize, pazarlarındaki talepleri karşılamalarını sağlayacak çözüme ulaşmalarında yardımcı olan üçüncü parti tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz. 

LINAK, bu işbirliği sayesinde aktüatörlerimizle uyumlu çeşitli üçüncü parti ürünler sunmaktadır. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ve tek ya da paralel aktüatör hareketlerine yönelik harici kontrol kutuları ve programlama üniteleri ile aktüatör çözümünüzün performansını nasıl artırabileceğinizi öğrenmek için bu web sitesine bakabilirsiniz:

Üçüncü parti ürünler

Üçüncü parti ürünlerin yer aldığı sistemler de dahil olmak üzere, LINAK aktüatörlerin kullanıldığı uygulamalarda koruma sağlayan ve güvenliği artıran ürünler sağlamaktayız. Ayrıca, kablosuz kontrolörler ve zorlu çalışma koşullarının yıpratıcı etkilerine dayanabilecek kontrolörler gibi birçok farklı kontrol seçeneği de sunmaktayız.

Üçüncü parti ürünler, çoğu endüstriyel uygulamada aktüatörlerle uyumludur. Ancak, sorularınız varsa ya da yardım veya fikir almak isterseniz her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now